رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱
  • کد خبر : ۱۳۵۷۰
  • چاپ خبر : امیدوارم همه خوانندگان برای شهدا کنسرت بگذارند

امیدوارم همه خوانندگان برای شهدا کنسرت بگذارند

فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حاشیه برگزاری ویژه‌ برنامه روایت موسیقایی «سربازنامه» از تلاش دست‌اندرکاران این مراسم برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها قدردانی کرد. فاطمه سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شامگاه روز دوشنبه ۱۲ دی‌ ماه در حاشیه برگزاری ویژه‌برنامه روایت موسیقایی «سربازنامه» که در تالار وحدت […]

فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حاشیه برگزاری ویژه‌ برنامه روایت موسیقایی «سربازنامه» از تلاش دست‌اندرکاران این مراسم برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها قدردانی کرد.

فاطمه سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شامگاه روز دوشنبه ۱۲ دی‌ ماه در حاشیه برگزاری ویژه‌برنامه روایت موسیقایی «سربازنامه» که در تالار وحدت برگزار شد، درخصوص نحوه برگزاری این رویداد توضیح داد: روایت موسیقایی «سربازنامه» از جمله آثار موسیقایی بسیار مهمی بود که بنده از همه هنرمندان و دست‌اندرکاران آن برای تولید یک اثر ارزشمند فاخر قدردانی می‌کنم.

وی افزود: به اعتقاد من این اثر موسیقایی از معدود آلبوم‌هایی است که بعد از سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی با کیفیت قابل قبولی پیش روی مخاطبان قرار گرفت و من امیدوارم این مراسم و انتشار آلبوم آغازگر جریان جدیدی در موسیقی کشورمان باشد.

سلیمانی ابراز امیدواری کرد: هنرمندان عرصه‌های مختلف علاوه‌بر فعالیت‌های مختلفی در عرصه موسیقی دارند بیایند و برای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی کنسرت برگزار کنند.

آلبوم موسیقایی «سرباز نامه» با سروده ای از افشین علا و خوانندگی پرواز همای رونمایی شد.

آیین رونمایی از این آلبوم شامگاه روز دوشنبه دوازدهم دی ماه با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا زاکانی شهردار تهران و تعدادی دیگر از مدیران عرصه فرهنگ و هنر در تالار وحدت برگزار شد.

تقدیر از افشین اعلا شاعر برجسته کشورمان و سراینده کتاب «سربازنامه» از جمله برنامه جانبی این مراسم بود. آثار این آلبوم موسیقایی برگرفته از این کتاب در قالب منظومه‌ بلند و حماسی در رثای حاج قاسم سلیمانی خلق شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

جشنواره‌های فجر قوی‌تر از گذشته برگزار خواهد شد

روایت موسیقایی «سربازنامه» در تالار وحدت رونمایی شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه