رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 7 دی 1401 - 14:14
  • کد خبر : ۱۳۴۸۸
  • چاپ خبر : پروژه پویش سرود «سلام فاطمه (س)» ادامه دارد

پروژه پویش سرود «سلام فاطمه (س)» ادامه دارد

یکی از مدیران اجرایی پویش سرود «سلام فاطمه(س)» از استقبال دختران و پسران دبستانی از شهرهای مختلف کشور از این پویش در ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سخن گفت. محمد توسلی از مدیران اجرایی پروژه پویش سرود «سلام فاطمه (س)»، پیرامون این پروژه موسیقایی که به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا توسط […]

یکی از مدیران اجرایی پویش سرود «سلام فاطمه(س)» از استقبال دختران و پسران دبستانی از شهرهای مختلف کشور از این پویش در ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سخن گفت.

محمد توسلی از مدیران اجرایی پروژه پویش سرود «سلام فاطمه (س)»، پیرامون این پروژه موسیقایی که به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا توسط مرکز موسیقی مأوا صورت می‌گیرد، توضیح داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که طی روزهای گذشته در مرکز موسیقی مأوا صورت گرفته پویش سرود «سلام فاطمه (س)» همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) راه‌اندازی شد.

وی افزود: در این چارچوب بر اساس اطلاعیه‌ای که مرکز موسیقی مأوا درباره این موضوع منتشر کرده بود، علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانستند ویدئوهای مربوط به هم‌خوانی سرود «سلام فاطمه (س)» که چندی پیش با صدای محمدحسین پویانفر از ذاکران اهل بیت (ع) در دسترس مخاطبان قرار گرفت را در فضای مجازی به صفحه «هم‌صدای آسمان» ارسال کنند.

توسلی بیان کرد: تاکنون با وجود اختلالاتی که در اینترنت همراه است، بیش از ۲۲۵ ویدئو ارسال شده است که خوشبختانه به لحاظ آماری دربرگیرنده آمار خوبی است. این در حالی است که شرایط گستردگی اجرای این پویش به شکلی است که مداحان مختلفی از جمله محمدرضا نوشه فرطی روزهای گذشته در حرم حضرت معصومه همراه کودکان و نوجوانان این پویش را اجرا کرده‌اند. ضمن اینکه روز شهادت حضرت زهرا (س) نیز محمدحسین پویانفر خواننده قطعه سلام فاطمه (س) در کرج حضور پیدا کرده و همراه با پسران و دختران نوجوان این پویش را اجرا می‌کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: پویش «سلام فاطمه» ویژه دختران و پسران دبستانی با حضور محمدحسین پویانفر چند روز گذشته در آستان امامزاده جعفر (ع) یزد با حضور فرزند شهید محمد خوانی برگزار و با استقبال مردم یزد همراه شد. این در حالی است که مرکز مأوا در گذشته پویش‌های متعددی در حوزه کودک و نوجوانان مثل عزیزم حسین (ع) و هدیه اسباب‌بازی را اجرا کرده و بناست پویش «سلام فاطمه (س)» را تا روز ولادت حضرت زهرا (س) ادامه دهد و در این روز جشن بزرگی در تهران برگزار کند. بر همین اساس بنا داریم تا در ایام ولادت حضرت زهرا س نیز محتوای جدیدی با کلیدواژه «سلام فاطمه» در اختیار مدارس و خانواده‌ها قرار دهیم تا در جشن بزرگ روز ولادت توسط نوجوانان همخوانی کنند.

شایان ذکر است پویش «ایران ۸۰» به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی فوتبال، پویش «سرباز حسینم» ویژه کودکان و نوجوانان ایرانی، پویش «لحظه دیدار» به مناسبت اربعین حسینی، پویش «هدیه اسباب بازی» برای اهدای اسباب بازی به کودکان و نوجوانان مناطق محروم، پویش سرود «دهه هشتادیا» از جمله پویش‌هایی موسیقایی که طی ماه‌های گذشته توسط مرکز موسیقی مأوا برگزار شده‌اند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

پویش موسیقایی «سلام فاطمه (س)» آغاز شد

همزمان با ایام فاطمیه، نماهنگ «دنیام فاطمه» منتشر شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه