رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 آذر 1401 - 13:41
  • کد خبر : ۱۳۳۲۷
  • چاپ خبر : برگزاری همنوایی گروه‌های سرود برای حاج قاسم

برگزاری همنوایی گروه‌های سرود برای حاج قاسم

سرود و جایزه هنری «روایت سرباز» رویدادی است که با موضوع حاج قاسم در تالار وحدت برگزار می‌شود. رویداد سرود و جایزه هنری «روایت سرباز» در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، محمدهادی خاکی دبیر رویداد سرود «روایت سرباز» با اعلام برگزاری این […]

سرود و جایزه هنری «روایت سرباز» رویدادی است که با موضوع حاج قاسم در تالار وحدت برگزار می‌شود.
رویداد سرود و جایزه هنری «روایت سرباز» در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، محمدهادی خاکی دبیر رویداد سرود «روایت سرباز» با اعلام برگزاری این رویداد هنری گفت: تعدادی از گروه‌های سرود منتخب از سراسر کشور که برای سردار دل‌ها همنوایی و همخوانی کرده‌اند در آیین دومین جایزه هنری بنیاد رودکی حضور دارند. این رویداد هنری دهم دی ماه و در آستانه سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در تالار وحدت برگزار می‌شود.

دبیر این رویداد هنری به دریافت آثار تعدادی از گروه‌های سرود اشاره کرد و گفت: سایر گروه‌های سرود متقاضی که تا کنون آثار آن‌ها شناسایی یا دریافت نشده است، می‌توانند آثار تولیدی خود را تا ۲۸ آذرماه در قالب فایل صوتی (mp3) همراه با درج مشخصات دقیق صاحب اثر، سرپرست و اعضای گروه (نام و نام خانوادگی کد ملی و شماره همراه) به نشانی ایمیل soroud@soleimani.ir ارسال و در این رویداد هنری شرکت نمایند.

این رویداد هنری با همکاری بنیاد مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد به سایت مکتب حاج قاسم به نشانی soleimani.ir مراجعه نمایند و یا با دبیرخانه رویداد هنری با شماره ۶۶۷۳۱۱۱۳ – ۰۲۱ در ارتباط باشند.

اخبار مرتبط:

تقدیم دو اجرای جشنواره موسیقی فجر به شهید قاسم سلیمانی

وزیر ارشاد در دیدار با مجید انتظامی از ساخت اثر درباره شهید قاسم سلیمانی گفت

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه