رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 مرداد 1401 - 09:38
  • کد خبر : ۱۲۱۵۴
  • چاپ خبر : معاون هنری از سیروان خسروی دلجویی کرد

معاون هنری از سیروان خسروی دلجویی کرد

به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون وزیر ارشاد و معاون هنری وزیر فرهنگ طی تماسی با سیروان خسروی خواننده پاپ از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز موسیقی این خواننده در اهواز دلجویی کرد. در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد […]

به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون وزیر ارشاد و معاون هنری وزیر فرهنگ طی تماسی با سیروان خسروی خواننده پاپ از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز موسیقی این خواننده در اهواز دلجویی کرد.

در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد نشاط و تزریق روحیه امید در جامعه، نقش هنرمندان به ویژه در بخش موسیقی را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.

بر همین اساس وی در ادامه با اشاره به اهمیت تمکین از مجوز‌های قانونی صادره از سوی این وزارتخانه برای تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها در کشور افزود: کلیه برنامه‌های فرهنگی و هنری در کشورمان با استناد به قوانین مصرح در زمینه نشر و انتشار و اجرای برنامه‌های هنری در کشور برگزار می‌شود و در این زمینه قانون بالاترین محل رجوع برای رفع ابهامات احتمالی است.

معاون هنری وزیر فرهنگ در ادامه از رایزنی‌های این وزارتخانه در راستاز عمل به این قوانین با نهادها و دستگاههای دیگر خبر داد و افزود: این وزارتخانه آمادگی دارد تا با جلسات مشترک در این زمینه تمامی شبهات برگزاری اجراهای هنری قانونی از سوی دیگر نهاد‌ها بر طرف کرده و شرایط برای تسهیل برگزاری اجراهای دارای مجوز از سوی این وزارتخانه فراهم شود.

 

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه