رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 خرداد 1401 - 19:53
  • کد خبر : ۱۱۶۲۰
  • چاپ خبر : لازم است تعداد رسانه‌های تخصصی فرهنگ و هنر بیشتر شود

لازم است تعداد رسانه‌های تخصصی فرهنگ و هنر بیشتر شود

کاوه آفاق که یکی از فعالان هنر در ۲۰ سال گذشته بوده است، تداوم فعالیت رسانه‌های مستقل و تخصصی را امری خطیر دانست. کاوه آفاق که بالغ بر ۲۰ سال است به عنوان خواننده، نوازنده، ترانه‌سرا، آهنگساز و تنظیم کننده در فضای موسیقایی کشور فعالیت می‌کند، درباره لزوم حضور رسانه‌های تخصصی مانند رسانه‌هایی که به […]

کاوه آفاق که یکی از فعالان هنر در ۲۰ سال گذشته بوده است، تداوم فعالیت رسانه‌های مستقل و تخصصی را امری خطیر دانست.

کاوه آفاق که بالغ بر ۲۰ سال است به عنوان خواننده، نوازنده، ترانه‌سرا، آهنگساز و تنظیم کننده در فضای موسیقایی کشور فعالیت می‌کند، درباره لزوم حضور رسانه‌های تخصصی مانند رسانه‌هایی که به صورت تخصصی به موسیقی می‌پردازند، گفت: معتقدم فعالیت رسانه‌های تخصصی در فضای فرهنگ و هنر کشور یک کار حماسی است.

او افزود: فعالیت در حوزه رسانه‌های تخصصی آورده مالی چندانی برای اهالی رسانه ندارد و پا گذاشتن در این فضای رسانه‌ای تنها به عشق و علاقه آن‌ها برمی‌گردد.

خواننده آلبوم «با قرص‌ها می‌رقصد» در پایان با بیان اینکه زنده نگه داشتن یک رسانه تخصصی آن هم در سال‌های متوالی خلق یک اتفاق مهم است، با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری صبا بیان کرد: فعالیت‌های رسانه‌ای «صبا» مانند تمام رسانه‌هایی که توانسته‌اند چندین سال خود را در فضای رسانه‌ای حفظ کنند، برای من خیلی ارزشمند است و امیدوارم تعداد رسانه‌هایی که به حوزه فرهنگ و هنر به‌صورت تخصصی می‌پردازند، بیشتر شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه