رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 31 فروردین 1401 - 13:01
  • کد خبر : ۱۰۹۸۵
  • چاپ خبر : رونمایی «گاه فراموشی» در اردیبهشت ماه

رونمایی «گاه فراموشی» در اردیبهشت ماه

آلبوم “گاه فراموشی” به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی فردین خلعتبری در اردیبهشت ماه رونمایی خواهد شد. این آلبوم به صاحب امتیازی موسسه فرهنگی هنری ۱۴۰۰ تازه‌ترین همکاری مشترک این دو هنرمند است . نوازندگان بین‌المللی این آلبوم  «بیورن مه یر» ، «کلاوس گزینگ»، «کارلو نیدرهاوزر» و «فردریک ژیل» هستند و شعرهای این آلبوم توسط […]

آلبوم “گاه فراموشی” به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی فردین خلعتبری در اردیبهشت ماه رونمایی خواهد شد.

این آلبوم به صاحب امتیازی موسسه فرهنگی هنری ۱۴۰۰ تازه‌ترین همکاری مشترک این دو هنرمند است . نوازندگان بین‌المللی این آلبوم  «بیورن مه یر» ، «کلاوس گزینگ»، «کارلو نیدرهاوزر» و «فردریک ژیل» هستند و شعرهای این آلبوم توسط فردین خلعتبری سروده شده است. ضبط موسیقی در استودیو «ویوگاردن» اتریش و استودیو «صبا» ایران انجام شده است .

برند ایکس ویژن که از تولیدکنندگان با سابقه صنعت صوتی ، تصویری و لوازم خانگی است در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از فرهنگ و هنر حامی این اثر ماندگار است.

هلدینگ مادیران که ایکس ویژن زیر مجموعه آن است پیش از این نیز در حوزه موسیقی، حامی انتشار آلبوم “افسانه چشمهایت” کار مشترک علیرضا قربانی و همایون شجریان و آلبوم “با من بخوان” علیرضا قربانی بوده است.

نسخه دیجیتال این اثر بصورت قانونی انحصارا از طریق پلتفرم بیپ‌تونز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

منبع: ایلتا

اخبار مرتبط:

همایون شجریان از «گاه فراموشی» خواند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه