رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
  • کد خبر : ۶۹۳۱
  • چاپ خبر : روزبه نعمت‌اللهی از بیماران سندروم داون حمایت کرد

روزبه نعمت‌اللهی از بیماران سندروم داون حمایت کرد

روزبه نعمت اللهی خواننده موسیقی پاپ با انتشار پیامی از طرفداران و مردم خواست تا با ارسال پیامی تصویری در پذیرش افراد سندروم داون در جامعه سهیم باشند. وی در آستانه برگزاری تازه ترین کنسرت خود در پیامی آورده است: «همه می دانیم بچه های سندروم داون وجود دارند اما چقدر به آنها اجازه دادیم […]

روزبه نعمت اللهی خواننده موسیقی پاپ با انتشار پیامی از طرفداران و مردم خواست تا با ارسال پیامی تصویری در پذیرش افراد سندروم داون در جامعه سهیم باشند.

وی در آستانه برگزاری تازه ترین کنسرت خود در پیامی آورده است: «همه می دانیم بچه های سندروم داون وجود دارند اما چقدر به آنها اجازه دادیم که در جامعه حضور داشته باشند. از شما می خواهم به سبک خودتان به آنها خوش آمد بگویید و ویدیوی این خوش آمدگویی را برایم ارسال کنید.

شما می توانید به نشانه پذیرش افراد سندروم داون در جامعه برای خوش آمدگویی، ویدیویی کوتاه به شماره تلگرامی که در سامانه های معتبر وجود دارد، ارسال کنید. من ویدیوهای برگزیده را در اینستاگرام می گذارم و به ازای هر هزار گزینه پسندیدن شما، اپلیکیشن «هماهنگ» مبلغ قابل توجهی به کانون خیریه سندروم داون ایران اهدا خواهد کرد. شما به این بچه ها بگویید که می توانند.»

تازه ترین کنسرت موسیقی روزبه نعمت اللهی ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با قیمت بلیت  ۴۵ تا ۱۸۰ هزار تومانی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه