رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 آبان 1394 - 10:56
  • کد خبر : ۶۷۴۴
  • چاپ خبر : مازیار فلاحی: من ممنوع‌الفعالیت نیستم

مازیار فلاحی: من ممنوع‌الفعالیت نیستم

صفحه موسیقی-مینا آتشی: شایعه ممنوع‌الفعالیت بودن برخی از ستاره‌های موسیقی پاپ مدت‌هاست که بر سر زبان‌ها افتاده و هر روز نام جدیدی از این افراد در رسانه‌ها منتشر می‌شود، یکی از این نام‌ها مازیار فلاحی است. او با انتشار نامه‌ای سرگشاده در صفحه شخصی‌اش، این شایعه را رسماً تکذیب کرد. متن نامه بدین شرح است: به […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی: شایعه ممنوع‌الفعالیت بودن برخی از ستاره‌های موسیقی پاپ مدت‌هاست که بر سر زبان‌ها افتاده و هر روز نام جدیدی از این افراد در رسانه‌ها منتشر می‌شود، یکی از این نام‌ها مازیار فلاحی است. او با انتشار نامه‌ای سرگشاده در صفحه شخصی‌اش، این شایعه را رسماً تکذیب کرد.

متن نامه بدین شرح است:

به نام خدا

در پی تماس‌های مكرری كه طی سه روز گذشته از طرف تهیه‌کننده‌های محترم کنسرت‌های اینجانب در شهرستان‌ها و همچنین سایر برنامه‌های هنری اینجانب، با من و یا مدیر برنامه‌های من گرفته شده و ابراز نگرانی در مورد انجام یا عدم انجام و یا لغو قراردادها تا پایان سال جاری نموده‌اند، اعلام می‌نمایم كه اینجانب به هیچ عنوان ممنوع الكار و ممنوع الفعالیت نبوده و نیستم و انتشار نامه اخیر طی روزهای گذشته صرفاً جهت همدلی و همراهی با خواننده‌های موسیقی پاپ و نیز رسیدن به خواسته‌های همه خواننده‌های موسیقی پاپ جهت برگزاری كنسرت در برخی سالن‌ها بخصوص سالن همایش‌های برج میلاد شهر تهران و نیز فراهم شدن فضای مجازی و همچنین مدیای مناسب زیر نظر و با مجوز وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه و پخش قطعات موسیقی، ویدیو کلیپ‌ها و آثار هنری تولید شده است.

مجدد تأکید می‌کنم تمامی اجراهای زنده و برنامه‌های هنری اینجانب به لطف خداوند و همدلی همیشگی شما بدون تغییر در زمستان سال جاری برگزار خواهد شد و به قوت خود باقی است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه