رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 6 خرداد 1394 - 00:01
  • کد خبر : ۵۸۶۹
  • چاپ خبر : درویشی: موسیقی جنوب ایران رو به خاموشی است

درویشی: موسیقی جنوب ایران رو به خاموشی است

صفحه موسیقی: محمد رضا درویشی گفت: در دومین فستیوال موسیقی آینه دار موسیقی‌های متنوع جنوب کشور که تا حدودی رو به خاموشی یا دگرگونی هستند، توسط هنرمندان بزرگ این مناطق اجرا می‌شود. محمد رضا درویشی دبیر علمی فستیوال موسیقی نواحی و آیینی آینه‌دار با اعلام این خبر گفت: دومین دور فستیوال با تمرکز بر روی موسیقی‌های […]

صفحه موسیقی: محمد رضا درویشی گفت: در دومین فستیوال موسیقی آینه دار موسیقی‌های متنوع جنوب کشور که تا حدودی رو به خاموشی یا دگرگونی هستند، توسط هنرمندان بزرگ این مناطق اجرا می‌شود.

محمد رضا درویشی دبیر علمی فستیوال موسیقی نواحی و آیینی آینه‌دار با اعلام این خبر گفت: دومین دور فستیوال با تمرکز بر روی موسیقی‌های در معرض تحول جنوب ایران برگزار می‌شود و هنرمندان بزرگی از جنوب ایران در این دوره به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

دبیر علمی فستیوال موسیقی آینه‌دار افزود: جزییات برنامه‌های فستیوال در نشست خبری اعلان خواهد شد اما بدیهی‌ست موسیقی‌های متنوع جنوب کشور که تا حدودی رو به خاموشی یا دگرگونی هستند، توسط هنرمندان بزرگ این مناطق در طول سه شب اجرای فستیوال در برابر دیدگان هنرمندان و موسیقی‌دانان و دانشجویان موسیقی کشور به اجرا گذاشته می‌شود.

علی مغازه‌ای دبیر اجرایی فستیوال آینه دار نیز در خصوص مشخصات گروه‌های شرکت کننده در این دوره از فستیوال گفت: در فستیوال امسال، با توجه به تندای دگرگونی‌های فرهنگی کشور به خصوص در جنوب کشور، اجرای کیفی گونه‌های مهم و متنوع موسیقی در سه حوزهٔ فرهنگی و جغرافیایی اصلی جنوبی یعنی انواع موسیقی‌های سه استان‌ هرمزگان، بوشهر و خوزستان را هدف دومین نوبت فستیوال قرار داده‌ایم.

وی افزود: ما در حال انجام واپسین مراحل هماهنگی با گروه‌ها و عوامل برگزاری فستیوال هستیم اما قطعاً طی چند روز آینده نشست خبری فستیوال را برگزار می‌کنیم که زمان و مکان دقیق برگزاری نشست خبری دومین فستیول آینه‌دار به زودی اعلام خواهد شد.

دومین فستیوال موسیقی نواحی و آیینی “آینه دار” ۱۶ تا ۱۹ خردادماه با تمرکز بر موسیقی جنوب کشور با حضور بیش از ۱۲۰ گروه در تالار رودکی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه