رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 اردیبهشت 1394 - 11:37
  • کد خبر : ۵۶۷۲
  • چاپ خبر : حمایت مهدی مقدم از کودکان بیمار نقص ایمنی / هنرمندان 9 اردیبهشت گردهم می‌آیند

حمایت مهدی مقدم از کودکان بیمار نقص ایمنی / هنرمندان 9 اردیبهشت گردهم می‌آیند

صفحه موسیقی-محمد اکبری: چند وقتی است خبرهایی مبنی بر حمایت هنرمندان از کودکان نقص ایمنی و حضورشان در بیمارستان دکتر قریب به گوش می‌رسد، انجمن حامیان بیماران نقص ایمنی این روز‌ها شاهد حضور هرچه بیشتر و پررنگ‌تر هنرمندان هستند. پس از حضور عده‌ای از شخصیت‌های مطرح سینما و تلویزیون این بار نوبت به حضور متفاوت مهدی […]

صفحه موسیقی-محمد اکبری: چند وقتی است خبرهایی مبنی بر حمایت هنرمندان از کودکان نقص ایمنی و حضورشان در بیمارستان دکتر قریب به گوش می‌رسد، انجمن حامیان بیماران نقص ایمنی این روز‌ها شاهد حضور هرچه بیشتر و پررنگ‌تر هنرمندان هستند.

پس از حضور عده‌ای از شخصیت‌های مطرح سینما و تلویزیون این بار نوبت به حضور متفاوت مهدی مقدم به عنوان شخصیتی از موسیقی رسید.

مهدی مقدم علاوه بر فعالیت‌هایی که این روز‌ها در صفحات مربوط به خود انجام می‌دهد در حال ساخت یک ویدئوی ویژه برای حمایت از کودکان این نوع بیماری خاص است، ضمن اینکه مراسمی در نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ ساعت ۴ عصر در مرکز طبی کودکان واقع در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام خمینی؛ با حضور هنرمندان برای حمایت از این انجمن صورت می‌گیرد.

با بیان اینکه مهدی مقدم با قرار دادن متنی تمام طرفداران و مخاطبان فهیم موسیقی را دعوت به حمایت از این بیماران کرده است.
در این متن آمده:

سلام به همه شما دوستان و خیرین عزیز. ٩ اردیبهشت آخرین روز از هفته جهانى بیمارى نقص ایمنى در مرکز طبى کودکان واقع در بیمارستان دکتر قریب رو فراموش نکنید. چشم خیلى از این عزیزان بعد از خداى بزرگ به کمکهاى مالى شماست. این بیمارى ژنتیکى بوده و حدود ۵٠ سال می‌شه که شناسایى شده اما متاسفانه خیلى از خانواده‌ها از اون بى اطلاع هستند. بیمارى که در صورت سریع شناسایى شدنش قابل درمان می‌شه. هزینه هر کودک در سال ۴٠ میلیون تومان به غیر از مسائل جانبیش می‌شه، در صورتى که خیلى از این خانواده‌ها حتى شاید پول ایاب و ذهاب از شهرستان‌ها و شهرهاشونو به این مرکز نداشته باشند. کادر زحمتکش بیمارستان تا حد توانش پذیراى این دوستان هست اما همه می‌دونیم یک دست صدا و قدرتى نداره.

برای اطلاعات بیشتر به صفحهٔ اینستاگرم این انجمن مراجعه کنید:

https: //instagram. com/cpid_charity/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه