رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 فروردین 1394 - 01:35
  • کد خبر : ۵۴۶۵
  • چاپ خبر : بازار گرمی موسیقی از جنس پاپ/ 8 تا 12 هتل نارنجستان

بازار گرمی موسیقی از جنس پاپ/ 8 تا 12 هتل نارنجستان

صفحه موسیقی-مینا آتشی: بزرگترین جشنواره موسیقی نوروزی طی روزهای هشتم تا دوازدهم فروردین ماه در استان مازندران برگزار می شود. جشنواره موسیقی نوروزیِ استانِ مازندران از 8 فروردین ماه و به همت شرکت پخش «دنیای هنر» و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» آغاز به کار خواهد کرد. این جشنواره هیجان انگیز […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی: بزرگترین جشنواره موسیقی نوروزی طی روزهای هشتم تا دوازدهم فروردین ماه در استان مازندران برگزار می شود.

جشنواره موسیقی نوروزیِ استانِ مازندران از 8 فروردین ماه و به همت شرکت پخش «دنیای هنر» و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» آغاز به کار خواهد کرد. این جشنواره هیجان انگیز از 8 فروردین ماه و با کنسرت گروه سون در شهرستانِ نور و در محل هتل نارنجستان شروع خواهد شد. سپس در تاریخ 9 فروردین فرزاد فرزین با همراهی گروه شوک میزبان طرفداران خود خواهد بود. محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ نیز 10 فروردین با ارکستری به رهبری علی ثابت شبی خاطره انگیز را برای طرفداران خود رقم خواهد زد. محمد علیزاده خواننده آلبوم «دلت با منه» روز 11 فروردین قطعاتی از دو آلبومِ اخیر خود را در کنار برخی تک قطعه های موفق سالهای اخیر اجرا خواهد کرد. حسن ختام این جشنواره نوروزی نیز با کنسرت سیروان خسروی خواهد بود. خسروی ضمن اجرای قطعات آلبوم های «ساعت 9»، «تو خیال کردی بری» و «جاده رویاها» تک آهنگ های محبوبِ ماه های اخیر را نیز برای مخاطبانِ خود اجرا می کند.

گفتنی است بلیت فروشی این کنسرتها هم اکنون بر روی سامانه بلیت فروشی ایران کنسرت آغاز شده است و علاقه مندان برای تهیه بلیت های این جشنواره می تواننده به سایت www.Iranconcert.com مراجعه نمایند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه