رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 شهریور 1393 - 21:27
  • کد خبر : ۱۷۲۵
  • چاپ خبر : گزارش تصویری کنسرت گروه چاپار

گزارش تصویری کنسرت گروه چاپار

صفحه موسیقی- شایان رسول زاده: سالن برج آزادی 24شهریور میزبان گروه چاپار در سبک راک پاپ به همراه ارکستر زهی “همنواز” بود. این کنسرت اولین اجرای زنده گروه چاپار بود که به تهیه کنندگی ” وحید بهروان ” برگزار شد. اجرای کنسرت با کمی تاخیر و در ساعت 8:20 با ترانه ای به نام  “دنیای بی […]

صفحه موسیقی- شایان رسول زاده: سالن برج آزادی 24شهریور میزبان گروه چاپار در سبک راک پاپ به همراه ارکستر زهی “همنواز” بود. این کنسرت اولین اجرای زنده گروه چاپار بود که به تهیه کنندگی ” وحید بهروان ” برگزار شد.

اجرای کنسرت با کمی تاخیر و در ساعت 8:20 با ترانه ای به نام  “دنیای بی نگاهت” آغاز شد و بعد از آن گروه، از میهمانان برای حضورشان تشکر کردند.

ترانه ی دومی که با صدای “مهدی زارعی” اجرا شد  “اعتقاد” نام داشت که جو بسیار خوبی به سالن داد.

در ادامه گروه چاپار با دو ترانه دیگر میزبان ، میهمانانشان شدند ترانه هایی با نام های “سلول” و “پیرمرد و بچه” که بسیار به دل می نشست. با پایان ترانه پیرمرد و بچه ، گروه “همنواز” به سرپرستی “ایمان ملکی” معرفی  شدند و این گروه سه ترانه را با صدای “پیمان ملکی” اجرا کردند که ریمیکس آهنگ خاطره انگیز “بارون بارونه” پایان بخش کار این گروه بود.

زیبایی گروه چاپار حضور ” سوسن راد ” و ” بهنام شاوردی ” بود زوج موفقی که در کنار یکدیگر در یک گروه همکاری میکنند و قطعه “جاده رویا” با هنرمندی این زوج آغاز شد.

در ادامه گروه چاپار از “مهدی کامرانی”  ترانه سرای گروه تشکر کردند و در آخرین قطعه از علیرضا حیاط بخش و سامان حسینی دعوت کردند تا ترانه پایانی را  به همراه گروه بخوانند.

حضور ” افشین مقدم ”  از چهره های شاخص عرصه ی موسیقی ( مدیر برنامه های مهدی مدرس ؛ نوازنده و مدرس موسیقی ) به عنوان میهمان ویژه در این برنامه قابل توجه بود .

در میان اجراها گروه چاپار از افرادی همچون  ” مهدی کامرانی ” ، “امیر خلج”  ، ” وحید بهروان ” ، ” آوای همنواز ” ، ” مدیریت سالن برج آزادی و حراست ” برای حضور در این برنامه تشکر کردند.

همچنین تشکر ویژه ای از جناب آقای “اردستانی” ؛ ” پورتال صفحه موسیقی ” و سردبیر این پایگاه ( محسن معراجی ) به عمل آمد.

 

اعضای گروه چاپار :

“گیتار الکتریک : بهنام شاوردی” ، “کیبورد : حامد شامی” ، “درامز : سامان رحیمی”،

“ویلنسل : سوسن راد” ، “تراه سرا : مهدی کامرانی” ، “خواننده : مهدی زارعی” ،

“گیتار باس : مهدی خسروی”

 

اعضای گروه همنواز :

“خواننده و گیتار : پیمان ملکی” ، “گیتار : رضا حقیقی” ،

” رهبر ارکستر،ویولون و کمانچه : ایمان ملکی” ، “پرکاشن : راد نیکویی”

ویولون : کوشان صرافی ، پدرام منتظری ، شیدا بید هندی ، مهدی صدیق شریف ،

نگین ریاحی ، محمد رضا ترابیان ، نازنین ابراهیمی ، عماد بهمنی ، آریان نقوی ،

جواد حسینی .

در ادامه میتوانید عکسهای محمد صادق اتقیایی از این اجرا را ببینید

 

IMG_1946  IMG_1831

IMG_1834    IMG_1821

IMG_1823

IMG_1942

 

 

IMG_1813

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه