رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
  • کد خبر : ۲۳۵۵۸
  • چاپ خبر : دومین گردهمایی هواداران رضا صادقی در فرهنگسرای نیاوران

دومین گردهمایی هواداران رضا صادقی در فرهنگسرای نیاوران

دومین گردهمایی بزرگ هواداران رضا صادقی به همت مؤسسه لیما و کانون هواداران این خواننده روز 14 تیر 1403 در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، این مراسم با حضور رضا صادقی و مهمانان ویژه و استقبال هواداران آقای مشکی پوش در سالن خلیج فارس […]

دومین گردهمایی بزرگ هواداران رضا صادقی به همت مؤسسه لیما و کانون هواداران این خواننده روز 14 تیر 1403 در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، این مراسم با حضور رضا صادقی و مهمانان ویژه و استقبال هواداران آقای مشکی پوش در سالن خلیج فارس برگزار شد. اجرای این برنامه برعهده یاحا کاشانی ترانه سرای خوب کشورمان بود. میلاد ماهان راد،  بهمن بابازاده، آرتین ولی‌الهی، شجاعت شفاعی  و بند مشکی پوشان از مهمانان ویژه برنامه بودند.

در این مراسم چند قطعه‌ی موسیقی توسط هواداران رضا صادقی اجرا شد و در ادامه این هنرمند با یادکردن از دوست دیرینه‌اش زنده‌یاد «علی انصاریان» دقایقی به صحبت در مورد او پرداخت.

پخش مستندی کوتاه از زندگی شخصی رضا صادقی، تجلیل و تقدیر از همراهان همیشگی مشکی پوشان با اهداء لوح و تندیس، اجرای قطعات «خدارو چه دیدی» ،«قسم» و عکس یادگاری آقای مشکی پوش با هوادارانش از دیگر جزئیات این گردهمایی بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه