رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۶
  • کد خبر : ۲۳۵۴۶
  • چاپ خبر : پخش فصل جدید برنامه «چهارگاه» هم‌زمان با فرارسیدن ایام محرم

پخش فصل جدید برنامه «چهارگاه» هم‌زمان با فرارسیدن ایام محرم

فصل جدید برنامه «چهارگاه» هم‌زمان با فرارسیدن ایام محرم، با اجرای امیرحسین مدرس راهی آنتن شبکه چهار سیما می‌شود. فصل جدید برنامه «چهارگاه» به تهیه کنندگی کامران سیف اللهی که پیش‌تر در ایام ماه رمضان و نوروز ۱۴۰۳ سحرگاه شبکه چهار سیما را در اختیار داشت، از 16 تیر ماه به عنوان ویژه برنامه محرمی […]

فصل جدید برنامه «چهارگاه» هم‌زمان با فرارسیدن ایام محرم، با اجرای امیرحسین مدرس راهی آنتن شبکه چهار سیما می‌شود.

فصل جدید برنامه «چهارگاه» به تهیه کنندگی کامران سیف اللهی که پیش‌تر در ایام ماه رمضان و نوروز ۱۴۰۳ سحرگاه شبکه چهار سیما را در اختیار داشت، از 16 تیر ماه به عنوان ویژه برنامه محرمی این شبکه راهی آنتن می‌شود.

امیرحسین مدرس اجرای این ویژه برنامه را برعهده دارد که قرار است در ۱۴ قسمت، هرشب از شبکه چهار پخش شود.

هوشنگ جاوید جامعه‌شناس و پژوهشگر موسیقی اقوام و سیدمحسن حسینی ردیف‌دان و خواننده آواز ایرانی میزبانان ثابت «چهارگاه» هستند و در هر برنامه با مهمانان این برنامه که از خوانندگان مختلف نواحی و افرادی که در حوزه نغمه‌خوانی‌های عاشورایی فعالیت داشته‌اند، به گفتگو می‌نشینند.

در هر قسمت این ویژه برنامه، یک قطعه معروف عاشورایی و ملی پخش شده و در بخش دیگر به نغمه‌خوانی و عزاداری‌های محلی پرداخته می‌شود.

ویژگی این فصل از «چهارگاه» تفاوت دکور با فصل گذشته است که با تغییراتی خاص، نمایی از گنبد حرم امام حسین (ع) را به نمایش می‌گذارد.

فصل جدید ویژه برنامه «چهارگاه» از ۱۶ تیر ماه به مدت ۱۴ شب، ساعت ۲۲:۳۰ راهی آنتن شبکه چهار سیما می شود.

امیرحسین مدرس در برنامه چهارگاه شبکه چهار

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه