رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
  • کد خبر : ۲۳۵۵۰
  • چاپ خبر : «سرگردان» قطعه‌ جدید «تار و تاریخ» منتشر شد

«سرگردان» قطعه‌ جدید «تار و تاریخ» منتشر شد

«سرگردان» نام قطعه‌ای به آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد است که در قالب پروژه «تار و تاریخ» ساخته و تصاویر آن در کنار قلعه شوش تولید شده‌اند. به نقل از روابط‌ عمومی پروژه «تار و تاریخ»، تابلو موزیکالِ «سرگردان» اثری تازه از پروژه «تار و تاریخ» با آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد و با شعری از هوشنگ ابتهاج است. […]

«سرگردان» نام قطعه‌ای به آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد است که در قالب پروژه «تار و تاریخ» ساخته و تصاویر آن در کنار قلعه شوش تولید شده‌اند.

به نقل از روابط‌ عمومی پروژه «تار و تاریخ»، تابلو موزیکالِ «سرگردان» اثری تازه از پروژه «تار و تاریخ» با آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد و با شعری از هوشنگ ابتهاج است. در این اثر میدیا فرج‌نژاد تار نواخته و اقبال ناصر آواز خوانده است.

قطعه «سرگردان» را پویا پایور میکس و مسترینگ کرده و ضبط تار در استودیو ۵۴ انجام شده است.

کارگردانی، تدوین و تصویرِ این اثر کاری از مرتضی حاج محمدی و گرافیت میلاد فاتحی است. نشر بین‌المللی این آهنگ هم برعهده موسسه فرهنگی هنری نغمه‌سازان دلنشین است.

پروژه «تار و تاریخ» حدود سه سال است که کار خود را با تمرکز بر ساخت قطعاتی برای بناهای تاریخی ایران آغاز کرده است. در این پروژه تا کنون حدود ۳۰۰ تن از هنرمندان سراسر کشورمان حضور داشته‌اند.

تاکنون دو آلبوم رسمی از آثار «تار و تاریخ» به صورت جهانی منتشر شده و آلبوم تازه‌ای از این پروژه در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه