رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷
  • کد خبر : ۲۳۵۴۴
  • چاپ خبر : تولید چند قطعه موسیقی در شبکه اترک

تولید چند قطعه موسیقی در شبکه اترک

«بیداغ» (پرچم)، « قصه دلیران » و «هم مسیر» عنوان قطعه های موسیقی تولید شبکه اترک است که در شورای عالی موسیقی و سرود استانها مورد تصویب قرار گرفت. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، قطعه موسیقی‌های باکلام با عنوان  «بیداغ» (پرچم)، «قصه دلیران» و «هم مسیر» از تولیدات […]

«بیداغ» (پرچم)، « قصه دلیران » و «هم مسیر» عنوان قطعه های موسیقی تولید شبکه اترک است که در شورای عالی موسیقی و سرود استانها مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، قطعه موسیقی‌های باکلام با عنوان  «بیداغ» (پرچم)، «قصه دلیران» و «هم مسیر» از تولیدات موسیقی و سرود شبکه استانی اترک، علاوه بر تصویب در شورای عالی موسیقی و سرود استان ها، مجوز پخش از شبکه‌های استانی صدا و سیما را نیز دریافت کرد.

قطعه موسیقی «بیداغ» (پرچم) با شعری از صادق آدینه، خوانندگی حمید علی نیا، آهنگسازی و تنظیم مسعود بنی آدم در ساختار محلی برای پخش از شبکه‌ های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

قطعه موسیقی با عنوان  «قصه دلیران» با شعری از صادق آدینه و حسن غلامی، خوانندگی محسن غلامی، آهنگسازی و تنظیم حمید گلشنی در ساختار محلی برای پخش از شبکه‌های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین قطعه موسیقی با عنوان «هم مسیر» با شعری از صادق آدینه، خوانندگی مهدی نیکدل، آهنگسازی و تنظیم مسعود بنی آدم در ساختار پاپ فقط برای پخش از شبکه استانی صداوسیمای خراسان شمالی مورد تصویب قرار گرفت.

این آثار در سامانه ‏آرشیو جامع ‏دفتر موسیقی ‏و سرود ثبت ‏شده و با شماره ‏سی ‏دی 20260 قابل ‏احصا ‏و بهره ‏برداری می‌باشد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه