رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۷
  • کد خبر : ۲۳۵۳۷
  • چاپ خبر : اجرای علی رهبری برای هجدهمین بار سن‌ پترزبورگ
علی رهبری رهبر ارکستر

اجرای علی رهبری برای هجدهمین بار سن‌ پترزبورگ

علی رهبری برای هجدهمین بار در روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه در شهر سن‌پترزبورگ روی صحنه خواهد رفت. علی رهبری (آهنگساز و رهبر بین‌المللی ایرانی) در سمت رهبر دائم میهمان اپرای مارینسکی برای هجدهمین بار در روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه در شهر سن‌پترزبورگ روی صحنه خواهد رفت. علی رهبری توسط والری گرگیف رهبر اسطوره‌ای […]

علی رهبری برای هجدهمین بار در روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه در شهر سن‌پترزبورگ روی صحنه خواهد رفت.

علی رهبری (آهنگساز و رهبر بین‌المللی ایرانی) در سمت رهبر دائم میهمان اپرای مارینسکی برای هجدهمین بار در روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه در شهر سن‌پترزبورگ روی صحنه خواهد رفت.

علی رهبری توسط والری گرگیف رهبر اسطوره‌ای روسیه و مدیر کل هنری این مجموعه به این سمت برگزیده شده است.

این کنسرت، اختتامیه سومین فصل هنری حضور علی رهبری به عنوان رهبر دایم میهمان در مارینسکی است، در حالی که کنسرت‌های سال آینده نیز بطور کامل برنامه‌ریزی شده‌اند.

در این کنسرت که با عنوان «شب دگرگون» به روی صحنه خواهد رفت شاهکارهای اوایل قرن بیستم اجرا خواهند شد.

این آثار عبارتند از : شب دگرگون اثر ارنولد شوئنبرگ، سوییت پرگینت اثر ادوارد گریگ، بعد از ظهر یک دیو اثر کلود دبوسی، دافنیس و کلوعه و بولرو اثر موریس راول

علی رهبری دارنده مدال طلای مسابقات بین‌المللی رهبری ارکستر در فرانسه و مدیر هنری سابق ارکسترهای سمفونیک شهرهای بروکسل، زاگرب ، پراگ و مالاگا در فصل هنری پیش رو، در کنار فعالیت‌های مختلف بین‌المللی خود به ۶ ارکستر سمفونیک در کشور چین از جمله پکن نیز دعوت شده است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه