رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵
  • کد خبر : ۲۳۴۹۵
  • چاپ خبر : واکنش وزیر میراث فرهنگی به برگزاری کنسرت در تخت جمشید

واکنش وزیر میراث فرهنگی به برگزاری کنسرت در تخت جمشید

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتشار متنی در فضای مجازی به ارائه نظر خود نسبت به برگزاری کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید پرداخت. عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتشار متنی در فضای مجازی به ارائه نظر خود برای برگزاری کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید […]

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتشار متنی در فضای مجازی به ارائه نظر خود نسبت به برگزاری کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید پرداخت.

عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتشار متنی در فضای مجازی به ارائه نظر خود برای برگزاری کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید پرداخت.

در متن منتشر شده از سوی عزت الله ضرغامی آمده است:

«تابوی کنسرت در پایگاه‌های تاریخی، در دولت رئیسی شکسته شد. این شب‌ها کنسرت علیرضا قربانی در تخت جمشید با حضور ۵۴۰۰ نفر برگزار می‌شود. رونق کم‌سابقه مراکز اقامتی، حمل و نقل به‌ویژه هوایی و سایر خدمات گردشگری در زمان برگزاری این رویدادها، موجب تقویت اقتصاد گردشگری است.»

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی طی روزهای اخیر فصل تازه کنسرت‌های پرطرفدار «با من بخوان» را در تخت جمشید برگزار می‌کند. فرآیندی که طی سال‌های اخیر و تا قبل از برگزاری این کنسرت‌ها، با وجود تلاش‌هایی که از سوی خوانندگان و هنرمندان داخلی و خارجی موسیقی انجام گرفته بود، سرانجام روشنی نداشت.

برگزاری اولین کنسرت بزرگ در تخت جمشید البته تحت تأثیر نگرانی‌هایی هم قرار گرفته اما متولیان و برگزار کنندگان کنسرت قربانی اظهار می‌کنند تمام جوانب حفاظت از بناها را در نظر گرفته‌اند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه