رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۹
  • کد خبر : ۲۳۴۸۷
  • چاپ خبر : کنسرت تنبورنوازان «دنگ دار» در تهران برگزار می شود

کنسرت تنبورنوازان «دنگ دار» در تهران برگزار می شود

گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به خوانندگی و آهنگسازی علی مومیوند، با اجرای قطعاتی از موسیقی تنبور، در تالار مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود. کنسرت گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به سرپرستی و خوانندگی علی مومیوند، چهارشنبه- ۱۳ تیرماه- ساعت ۲۰:۳۰ در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود. در این اجرا قطعاتی در دستگاه شور و آوازِ […]

گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به خوانندگی و آهنگسازی علی مومیوند، با اجرای قطعاتی از موسیقی تنبور، در تالار مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

کنسرت گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به سرپرستی و خوانندگی علی مومیوند، چهارشنبه- ۱۳ تیرماه- ساعت ۲۰:۳۰ در تالار مهر حوزه هنری برگزار می‌شود. در این اجرا قطعاتی در دستگاه شور و آوازِ اصفهان خوانده و نواخته می‌شود.

تصنیف‌های سرو خرامان، دریا، شب گرد، مخمور و خواجه بیا در این کنسرت اجرا می‌شوند. همچنین قطعاتی هم به صورت ساز و آواز و قطعه بی‌کلام خوانده و نواخته می‌شود. در کنار این قطعات، سازهایی مانند تنبور، دف، ساید درام و کاخن به تکنوازی می‌پردازند.

نوازندگان گروه «دنگ‌ دار» در کنسرت پیش‌رو عبارتند از: تنبورنوازان؛‌ شهرام میرزایی، سهند کرمی، اسماعیل خزایی، جمشید نوروزی، کنعان قربانی، غزل شفیعی، رویا مومیوند، یلدا گل محمدی، امیرحسین براتی، ایلیا مصطفی، نوازنده طرب‌باس، مهرداد منصوری،‌ نوازنده دیوان علی سلطانی، نوازنده دف، مصطفی حیدری، نوازنده کاخن، ساید درام، دمام، مصطفی محمدی، نوازنده کوزه، مرجان نوری و نوازنده بندیر و شیکر شبنم رحمانی.

گروه «دنگ‌دار» پیش از این در سال‌های گذشته کنسرتی به خوانندگی وحید تاج و کنسرت‌هایی را در همدان روی صحنه برده است. همچنین این گروه تک‌آهنگ «دریا» را به خوانندگی حسین علیشاپور منتشر کرده است.

کنسرت گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به تهیه‌کنندگی یاسر یگانه برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه