رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
  • کد خبر : ۲۳۴۰۸
  • چاپ خبر : مروری بر خاطرات موسیقیدانان ایرانی

مروری بر خاطرات موسیقیدانان ایرانی

برنامه «نیستان» روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه با بخش های مختلف موسیقی از رادیو فرهنگ پخش می‌شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در بخش اول برنامه در بررسی اصول آوازی استاد اسماعیل مهرتاش همراه با استاد محمد منتشری شده و در بخشی دیگر خاطره‌های موسیقی دانان ایرانی (برگرفته […]

برنامه «نیستان» روز یکشنبه ۱۰ تیر ماه با بخش های مختلف موسیقی از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در بخش اول برنامه در بررسی اصول آوازی استاد اسماعیل مهرتاش همراه با استاد محمد منتشری شده و در بخشی دیگر خاطره‌های موسیقی دانان ایرانی (برگرفته از خاطراتی از موسیقی دانان گردآوری مهدی نورمحمدی) را فاطمه رکنی روایت می‌کند.

وزن موسیقا همراه با مهرداد کریم خاوری نوازنده و مولف بخشی دیگر از نیستان است و در ادامه نوشین پاسدار نوازنده و مولف شنوندگان را با موسیقی ایرانی آشنا می‌کند. همچنین فربد شکوهی مدرس و پژوهشگر، کارشناس رسانه درباره کژخوانی‌ها در موسیقی ایرانی مطالبی را بیان می‌کند.

مجله رادیویی موسیقی نیستان با هدف تحلیل، بررسی و پخش موسیقی ایرانی به همراه آخرین رخدادهای این حوزه به تهیه کنندگی یلدا احتشامی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۰۰ به مدت ۶۰ دقیقه از رادیو فرهنگ موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز روی آنتن می رود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه