رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴
  • کد خبر : ۲۳۴۱۹
  • چاپ خبر : آلبوم «غزالانه» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می شود

آلبوم «غزالانه» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می شود

آیین رونمایی از آلبوم «غزالانه» پنجشنبه ۱۴ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، آیین رونمایی از آلبوم «غزالانه» در روز پنجشنبه ۱۴ تیر ماه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. این آلبوم شامل اجرای آثاری از استادان موسیقی ایران یعنی ابوالحسن صبا، […]

آیین رونمایی از آلبوم «غزالانه» پنجشنبه ۱۴ تیرماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، آیین رونمایی از آلبوم «غزالانه» در روز پنجشنبه ۱۴ تیر ماه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

این آلبوم شامل اجرای آثاری از استادان موسیقی ایران یعنی ابوالحسن صبا، روح‌الله خالقی، مرتضی محجوبی، پرویز مشکاتیان و جلال ذوالفنون است که با پیانوی غزال ناظر فصیحی اجرا شده است.

غزال ناظر فصیحی (زاده آذرماه ۱۳۵۳) آهنگساز و نوازنده پیانو موسیقی را نزد استادانی همچون فخری ملک‌ پور آموخت. وی در رشته‌های حقوق، موسیقی و پژوهش هنر تحصیل کرده است و پیانو را به شیوه ایرانی می‌نوازد. ناظر فصیحی تاکنون به عنوان تک‌نواز و هم‌نواز در آثار فراوانی همچون «تومرو»، «صدای سبز باران»، «راه بی‌نشان»، «غزالان رمیده» و… حضور داشته است.

علاقه‌ مندان برای حضور در این نشست که شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه