رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
  • کد خبر : ۲۳۳۷۸
  • چاپ خبر : اجرای گروه موسیقی جاوید در شب موسیقی ارسباران

اجرای گروه موسیقی جاوید در شب موسیقی ارسباران

بیست و چهارمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه موسیقی جاوید شنبه ۹ تیر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، بیست و چهارمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه موسیقی جاوید شنبه ۹ تیر ماه ساعت ۱۸ با اجرای آثاری از استادان موسیقی […]

بیست و چهارمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه موسیقی جاوید شنبه ۹ تیر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، بیست و چهارمین شب موسیقی ارسباران با اجرای گروه موسیقی جاوید شنبه ۹ تیر ماه ساعت ۱۸ با اجرای آثاری از استادان موسیقی دستگاهی ایران در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

اعضای گروه موسیقی جاوید عبارتند از: ایمان لطفی (دف و دایره)، خلیل بیات (تنبک)، کمال خسروی (سه‌ تار)، مجید ستاری (سه‌ تار)، شروین محمدی والا (کمانچه)، غزاله کردلو، نسیم قدیمی و شیوا زمانی (همخوان) و جاوید عباسی فلاح (آواز).

در این برنامه آثاری از استادان بزرگی همچون عارف قزوینی، علی تجویدی، همایون خرم، علی‌اکبر شیدا، پرویز یاحقی و… اجرا خواهد شد.

علاقه‌ مندان برای حضور در این نشست که شرکت در آن برای عموم آزاد و رایگان است، می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه