رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۲۳۳۴۷
  • چاپ خبر : برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی سرود «یدا بید»

برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی سرود «یدا بید»

دومین جشنواره بین‌المللی «یدا بید» با برنامه‌ریزی و راهبری مشترک حوزه هنری انقلاب اسلامی و مرکز الجنوب الثقافی در بصره برگزار می‌شود. به مناسبت عید بزرگ غدیر خم دومین جشنواره بین‌المللی سرود «یدا بید» با برنامه‌ریزی و راهبری حوزه هنری انقلاب اسلامی و مرکز فرهنگی اسلامی جنوب در بصره برگزار می‌شود. در دومین جشنواره «یدابید» […]

دومین جشنواره بین‌المللی «یدا بید» با برنامه‌ریزی و راهبری مشترک حوزه هنری انقلاب اسلامی و مرکز الجنوب الثقافی در بصره برگزار می‌شود.

به مناسبت عید بزرگ غدیر خم دومین جشنواره بین‌المللی سرود «یدا بید» با برنامه‌ریزی و راهبری حوزه هنری انقلاب اسلامی و مرکز فرهنگی اسلامی جنوب در بصره برگزار می‌شود.

در دومین جشنواره «یدابید» بیش از ۱۲ گروه سرود از کشورهای عراق، لبنان، ایران و بحرین، علمای برجسته جبهه مقاومت و فعالان شاخص حوزه فرهنگ و هنر حضور دارند.

در این دوره از موثرترین افراد حوزه سرود برای حضور و هنرنمایی نیز دعوت به عمل آمده است. اشرف التمیمی از عراق محمد علوم از بحرین حسین خیر الدین از لبنان و ابوذر روحی از ایران، آخرین کار هنری خود در حوزه سرود را به نمایش می‌گذارند.

جشنواره بین‌المللی «یدا بیدا» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و مرکز الجنوب الثقافی در بصره در روزهای چهارم و پنجم تیر ۱۴۰۳ در استان بصره کشور عراق با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه