رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶
  • کد خبر : ۲۳۳۲۰
  • چاپ خبر : قطعه «به آرامی بچرخ» منتشر شد

قطعه «به آرامی بچرخ» منتشر شد

قطعه بی‌کلام «به آرامی بچرخ» اثری از احمد میرمعصومی برای آلبومی به همین نام در ژانر سینماتیک پیش روی مخاطبان قرار گرفت. به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، قطعه بی‌کلام «به آرامی بچرخ» اثری از احمد میرمعصومی برای آلبومی به همین نام در ژانر سینماتیک پیش روی مخاطبان قرار گرفت. در توضیحات تکمیلی این اثر […]

قطعه بی‌کلام «به آرامی بچرخ» اثری از احمد میرمعصومی برای آلبومی به همین نام در ژانر سینماتیک پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، قطعه بی‌کلام «به آرامی بچرخ» اثری از احمد میرمعصومی برای آلبومی به همین نام در ژانر سینماتیک پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

در توضیحات تکمیلی این اثر آمده است:

«مبنای خلق این اثرکه با نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو و نوازندگی ویولنسل مهرداد عالمی پیش روی مخاطبان قرار گرفته، گریز از هیاهوی پیرامون و دعوت به آرامش درون است.

«به آرامی بچرخ»، اثری با موتیف اثرگذار شنونده را به آرامشی سیال دعوت می‌کند. آهنگساز با بهره گیری از سونوریته مطبوع سازهای گیتار و ویلنسل و امتزاج دراماتیک، به بیانی منحصربه‌فرد در این اثر رسیده است.

هارمونی و کنترپوان در این اثر ضمن رنگ آمیزی جادویی و بیان سلیس و متفکرانه، فرازهایی از تقابل و درهم آمیزی کنسونانس و دیسونانس در ساختاری نو گرایانه ارائه کرده است.

اثر در ذات، حرکتی دوار دارد که شنونده در همان لحظه آغاز اثر با آن همراه می‌شود و نوعی سبک شدگی دراماتیک را تجربه می‌کند. به آرامی به چرخ اثری در ژانر رمانتیک سینماتیک با در نظر گرفتن ذائقه شنیداری مخاطب در سراسر دنیا تولید شده است. این اثر از آلبومی با همین عنوان در قالب تک آهنگ منتشر شد و آلبوم کامل به بزودی منتشر خواهد شد.

بر اساس تجربه‌های پیشین آهنگساز و رایزنی با مجموعه «نغمه سازان دلنشین» تا قبل از انتشار کامل آلبوم که مراحل تولید آن به پایان رسیده سه قطعه در قالب تک‌آهنگ منتشر می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه