رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳
  • کد خبر : ۲۳۲۷۲
  • چاپ خبر : کنسرت رایگان «پازل‌بند» در میدان مشاهیر

کنسرت رایگان «پازل‌بند» در میدان مشاهیر

گروه موسیقی «پازل» همزمان با روز عید سعید قربان در میدان مشاهیر به صحنه می‌رود. بیستمین کنسرت رایگان منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در ادامه برنامه هم‌نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» روز دوشنبه ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود. کنسرت‌ رایگان گروه «پازل» با ظرفیت نامحدود و به صورت رایگان از ساعت ۲۰ در منطقه فرهنگی […]

گروه موسیقی «پازل» همزمان با روز عید سعید قربان در میدان مشاهیر به صحنه می‌رود.

بیستمین کنسرت رایگان منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در ادامه برنامه هم‌نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» روز دوشنبه ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود.

کنسرت‌ رایگان گروه «پازل» با ظرفیت نامحدود و به صورت رایگان از ساعت ۲۰ در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد اجرا می‌شود.

همزمان با عید سعید غدیر خم نیز بیست و یکمین کنسرت رایگان با حضور یکی دیگر از خوانندگان مطرح حوزه موسیقی پاپ در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود که نام خواننده و زمان برگزاری این کنسرت بزودی اطلاع رسانی می‌شود.

پیش از این کنسرت رایگان خوانندگان دیگری از جمله سالار عقیلی، حمید عسگری، شهرام شکوهی، امیر تاجیک، سینا درخشنده، محمد علیزاده وعلی عبدالمالکی با حمایت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در بوستان آب و آتش برگزار شده است که با اجرای کنسرت‌ پیش‌رو، ویژه برنامه هم‌نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» به بیستمین شب خود می‌رسد.

علاقمندان برای حضور در این کنسرت می‌توانند به خیابان نلسون ماندلا(آفریقا)، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، بوستان نوروز، میدان مشاهیر مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه