رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : ۲۳۱۴۸
  • چاپ خبر : چهل و هفتمین نشست «آیین آواز» برگزار می شود

چهل و هفتمین نشست «آیین آواز» برگزار می شود

چهل و هفتمین نشست تخصصی‌ آموزشی «آیین آواز» با حضور استاد سید رضا طباطبایی در روز سه‌ شنبه ۲۲ خرداد‌ ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، چهل و هفتمین نشست تخصصی‌ آموزشی «آیین آواز» با حضور استاد سید رضا طباطبایی و شاگردان ایشان […]

چهل و هفتمین نشست تخصصی‌ آموزشی «آیین آواز» با حضور استاد سید رضا طباطبایی در روز سه‌ شنبه ۲۲ خرداد‌ ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، چهل و هفتمین نشست تخصصی‌ آموزشی «آیین آواز» با حضور استاد سید رضا طباطبایی و شاگردان ایشان در روز سه‌ شنبه ۲۲ خرداد ماه ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در این نشست استاد سید رضا طباطبایی در خصوص آواز مکتب اصفهان، آواز آئینی و … سخنرانی می‌کند و همچنین نمونه‌هایی را اجرا خواهد کرد. همچنین سعید مجیدی و سینا درخشان در خصوص آواز سید رضا طباطبایی به سخنرانی خواهند پرداخت.

اجراهای موسیقی این نشست به این شرح است:

ساز و آواز رضا سمندریان (تار) و علیرضا جعفرزاده (آواز) / مهدی بختیاری (سه‌تار) و مجتبی عسگری (آواز)

گروه سرو شامل: سید رضا طباطبایی (آواز)، صادق مهدوی (تار)، حمیدرضا برزویی (سنتور) و سعید جلالین (تنبک)

همچنین گروه آذرگاه به سرپرستی و خوانندگی مجید آبرون، مسعود آذین (تار)، علی مبشری (عود)، مشکات نصیری (کمانچه) و فرهاد احمدی (دایره) قطعاتی را در مایه دشتی آذری اجرا خواهند کرد.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌ مندان آزاد و رایگان است و برای شرکت در آن می‌توانید به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه