رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۴
  • کد خبر : ۲۳۰۵۱
  • چاپ خبر : نماهنگ «مرد معتبر» منتشر شد

نماهنگ «مرد معتبر» منتشر شد

«مرد معتبر» عنوان یکی از تازه ترین نماهنگ های تولید شده با موضوع شهدای خدمت است که محتوای آن به حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم و مردم شریف آذربایجان تقدیم شده است. نماهنگ «مرد معتبر» در قالب اثری تقدیم به شهدای خدمت به ویژه حجت الاسلام شهید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در […]

«مرد معتبر» عنوان یکی از تازه ترین نماهنگ های تولید شده با موضوع شهدای خدمت است که محتوای آن به حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم و مردم شریف آذربایجان تقدیم شده است.

نماهنگ «مرد معتبر» در قالب اثری تقدیم به شهدای خدمت به ویژه حجت الاسلام شهید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

در توضیحات تکمیلی این نماهنگ که توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهیه شده، آمده است: «این اثر ادای دِینی به روح ملکوتی آیت الله شهید سیدمحمدعلی آل هاشم و مردم شریف آذربایجان قهرمان است که همواره در غم و شادی و زندگی مجاهدانه فرزندان شأن در نیروی هوایی ارتش همراه و همدل بوده اند.»

نماهنگ «مرد معتبر» به آهنگسازی حسین موسوی، سروده قاسم صرافان با اجرای گروه سرود نور دانش و تدوین علیرضا مرادعلی بیگی به مناسبت برگزاری مراسم تکریم و بزرگداشت حجت الاسلام شهید سیدمحمدعلی آل هاشم در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه