رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۹
  • کد خبر : ۲۲۹۳۶
  • چاپ خبر : معاون هنری وزارت ارشاد شهادت رئیس‌جمهور را تسلیت گفت

معاون هنری وزارت ارشاد شهادت رئیس‌جمهور را تسلیت گفت

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، حسین امیرعبداللهیان (وزیر امور خارجه) و هیات همراهش را در سانحه هوایی آذربایجان شرقی تسلیت گفت. معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، حسین امیرعبداللهیان (وزیر امور خارجه) و هیات همراهش را در سانحه هوایی آذربایجان شرقی تسلیت […]

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، حسین امیرعبداللهیان (وزیر امور خارجه) و هیات همراهش را در سانحه هوایی آذربایجان شرقی تسلیت گفت.

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهادت سید ابراهیم رئیسی (رئیس‌جمهور)، حسین امیرعبداللهیان (وزیر امور خارجه) و هیات همراهش را در سانحه هوایی آذربایجان شرقی تسلیت گفت.

محمود سالاری سخنان خود را با ذکرِ بسم الله الرّحمن الرّحیم و انا لله و انا الیه راجعون آغاز کرد و در ادامه گفت: تسلیت عرض می‌کنم؛ امیدوارم که عاقبتِ به‌خیری را خداوند برای همه ما رقم بزند. مهم‌ترین ویژگی این اتفاق، پس از غم و اندوهی که عارض کرده، عبرت گرفتن برای عاقبت به‌خیری است.

او ادامه داد: به واقع عاقبت به‌خیر شدن که در دعاها می‌گوییم «اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً» همین بود؛ عاقبت به‌خیری همین بود، چرا که ایشان دشنه زخم زبان‌ها و طعنه‌ها و هر آنچه که غیراخلاقی بود را به جان خرید و صبوری کرد. مطمئنا این اتفاق از یک سال باقی مانده در دوره اول ایشان بیشتر می‌شد و مطمئنا ناجوانمردی‌ها و بی‌انصافی‌ها نیز بیشتر می‌شد، بنابراین به نظرم عاقبت به خیری این بود که ایشان در شب میلادِ آقا علی ابن موسی الرضا (ع)‌ به ملاقاتِ جد بزرگوارشان مشرف شوند. امیدواریم خداوند همه ما را عاقبت به‌خیر کند.

معاون هنری وزارت ارشاد در پایان گفت: تجربه نشان داده است در کشور ما،‌ کسانی که از مسئولیت کنار می‌روند از طعنه و تخریب مصون نخواهند ماند. بر همین اساس این عاقبت به خیری برای ایشان مبارک است، هر چند که برای ما سخت و جان‌گداز است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه