رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۳
  • کد خبر : ۲۲۹۴۵
  • چاپ خبر : خاطره محمد گلریز از دیدار با شهید آیت‌الله رئیسی

خاطره محمد گلریز از دیدار با شهید آیت‌الله رئیسی

محمد گلریز در پی شهادت رئیس‌جمهور و یارانش گفت: به‌عنوان عضو کوچک جامعه هنر از این بابت غمگینم و بغض امانم نمی‌دهد. محمد گلریز خواننده ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش گفت: به‌عنوان عضو کوچک از جامعه هنری خیلی از بابت این اتفاق ناراحت و متاثر شدم ، ایشان خالصانه خدمت کردند […]

محمد گلریز در پی شهادت رئیس‌جمهور و یارانش گفت: به‌عنوان عضو کوچک جامعه هنر از این بابت غمگینم و بغض امانم نمی‌دهد.

محمد گلریز خواننده ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش گفت: به‌عنوان عضو کوچک از جامعه هنری خیلی از بابت این اتفاق ناراحت و متاثر شدم ، ایشان خالصانه خدمت کردند و مردمی بودند.

گلریز ادامه داد: در این واقعه تلخ هرکسی با هر سلیقه‌ای همدردی کرد و همین نشان‌دهنده این است که رئیس جمهور از دل مردم و با مردم بود. اگرچه از این شهادت متاثر هستیم اما این اتفاق نشان داد ملت ایران با وجود تفاوت سلایق در اتفاق‌هایی بدین شکل انسجام و اتفاق نظر و یکپارچگی دارند.

او افزود: به‌عنوان عضو کوچک جامعه هنر از این بابت غمگینم و بغض امانم نمی‌دهد. ما تماس‌های زیادی باهم داشتیم و ارتباط خوبی بین ما وجود داشت و برنامه‌های زیادی با حضور ایشان برگزار کردیم.

این خواننده در پایان نیز گفت: خاطره‌هایی از زمانی که در آستان قدس بودند، دارم… ایشان از من درخواست خواندن شعری در مدح رضا (ع) کردند و به زبان طنز رو به من گفتند آقای گلریز هنوز صدا هست؟

او در حالی که بغض کرده بود، ادامه داد: ایشان دستور دادند این کار به شکل مناسب ضبط شود و مورد بهره برداری قرار بگیرد اما متاسفانه توفیق ادامه همکاری صورت نگرفت.امیدوارم توفیق داشته باشم باردیگر برای اهل بیت بخوانم.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه