رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
  • کد خبر : ۲۲۸۵۶
  • چاپ خبر : تجربه تماشای «کنسرتینو» با علیرضا عصار در شبکه نمایش خانگی

تجربه تماشای «کنسرتینو» با علیرضا عصار در شبکه نمایش خانگی

«کنسرتینو» عنوان ویژه برنامه‌ای جدید به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان است که از روز سوم خرداد در شبکه نمایش خانگی پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت. به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار و با حضور هنرمندان شاخص موسیقی کشور از سوم خرداد ماه پخش می شود. […]

«کنسرتینو» عنوان ویژه برنامه‌ای جدید به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشورمان است که از روز سوم خرداد در شبکه نمایش خانگی پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار و با حضور هنرمندان شاخص موسیقی کشور از سوم خرداد ماه پخش می شود.

«کنسرتینو» در قالب سه فصل هر هفته میزبان اجرای زنده هنرمندان شاخص موسیقی در سبک های مختلف است. همچنین در کنار این بخش علیرضا عصار گفت‌وگویی با آنها خواهد داشت که فضایی جدیدی را برای مخاطبان ایجاد خواهد کرد.

یکی دیگر از بخش های این برنامه که توسط پلتفرم «نماوا» تولید و پخش می شود، حضور هنرمندان جوان موسیقی و اجرای زنده آنهاست که می تواند جالب توجه باشد.

عوامل تولید این برنامه عبارتند از تهیه کننده: محسن خباز، محمدرضا حسین زاده، کارگردان: میلاد رحیمی، مجری طرح: عرفان ناصری، مدیر پروژه و برنامه ریز: سعیده امیرساعی، سرپرست نویسندگان: محسن امانت، طراح صحنه و دکور: سیامک احصایی، مدیر فیلمبرداری و طراح نور: حسین حاتمی، مدیرصدابرداری و موسیقی: آرش پاکزاد، مدیرصدابرداری استودیو: فرهاد امامی، تدوین: نوید توحیدی، طراح گریم: میثم قره گوزلو، کارگردان تلویزیونی: مهدی مظلومی، عکاس: ساناز میرآقایی، دستیار اول کارگردان: نیکی حشمتی.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه