رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 30 فروردین 1403 - 19:54
  • کد خبر : ۲۲۴۳۴
  • چاپ خبر : تمام کنسرت‌های بوشهر لغو شد!

تمام کنسرت‌های بوشهر لغو شد!

کنسرت آرمان گرشاسبی ۳۰ و ۳۱ فروردین و کنسرت معین زد ۵ و ۷ اردیبهشت.ماه، با دستور اداره اماکن استان بوشهر لغو شد. بر اساس گزارش‌های رسیده در فضای مجازی، اداره اماکن استان بوشهر در ۲ نامه عجیب به فاصله یک روز، ابتدا اجازه برگزاری کنسرت‌های فروردین‌ماه این استان را صادر و بلافاصله در اقدامی […]

کنسرت آرمان گرشاسبی ۳۰ و ۳۱ فروردین و کنسرت معین زد ۵ و ۷ اردیبهشت.ماه، با دستور اداره اماکن استان بوشهر لغو شد.

بر اساس گزارش‌های رسیده در فضای مجازی، اداره اماکن استان بوشهر در ۲ نامه عجیب به فاصله یک روز، ابتدا اجازه برگزاری کنسرت‌های فروردین‌ماه این استان را صادر و بلافاصله در اقدامی عجیب، همه کنسرت‌ها را در بوشهر لغو کرد.

کنسرت آرمان گرشاسبی ۳۰ و ۳۱ فروردین و کنسرت معین زد ۵ و ۷ اردیبهشت.ماه، با دستور اداره اماکن استان بوشهر لغو شد. این در شرایطی ست که همین اداره در تاریخ ۲۵ فروردین، نامه برگزاری این کنسرت را صادر کرده بود و در کمتر از ۲۴ ساعت، با صدور نامه ای دیگر با مُهر «آنی»، برگزاری هر دو کنسرت را خارج از مصلحت دانست!

در ماه‌های اخیر بوشهر یکی از خبرسازترین استان‌های ایران در حوزه موسیقی تبدیل شده است. حواشی برگزاری و لغو فستیوال کوچه و اجرای آن در دوبی یکی از جنجالی‌ترین اخبار اسفند سال قبل بود. پس از دستور صریح وزیر ارشاد مبنی بر برگزاری کنسرت در تمام نقاط ایران بی هیچ مشکل و تصمیمات استانی و غیرقانونی، این استان جنوبی ایران درگیر تصمیماتی سلیقه‌ای شده است. باید منتظر ماند و دید وزارت ارشاد درباره این تصمیم غیرقانونی چه واکنشی خواهد داشت.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه