رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۵
  • کد خبر : ۲۲۳۲۰
  • چاپ خبر : برگزاری کنسرت رایگان حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌ زاده در عید فطر

برگزاری کنسرت رایگان حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌ زاده در عید فطر

کنسرت رایگان حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌ زاده به مناسبت عید سعید فطر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌ آباد برگزار می‌شود. ویژه برنامه هم‌ نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» همزمان با عید سعید فطر با کنسرت رایگان خوانندگان مطرح ایران در میدان مشاهیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از سر گرفته […]

کنسرت رایگان حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌ زاده به مناسبت عید سعید فطر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌ آباد برگزار می‌شود.

ویژه برنامه هم‌ نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» همزمان با عید سعید فطر با کنسرت رایگان خوانندگان مطرح ایران در میدان مشاهیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از سر گرفته می‌شود.

حامد همایون خواننده موسیقی پاپ ایران روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، حمید حامی روز پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه و عماد طالب‌ زاده روز جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۲۰ در میدان مشاهیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد به صحنه می‌روند.

پیش از این کنسرت رایگان خوانندگان بسیاری از جمله سالار عقیلی، حمید عسگری، شهرام شکوهی، امیر تاجیک، سینا درخشنده و علی عبدالمالکی در بوستان آب و آتش برگزار شده است و با اجرای کنسرت‌های پیش‌رو، ویژه برنامه هم‌نشینی و دورهمی خانوادگی «شب‌های لبخند» به نوزدهمین شب می‌رسد.

این کنسرت‌ها همراه با استندآپ کمدی و برنامه‌های متنوع دیگر با ظرفیت نامحدود و به صورت رایگان در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد اجرا می‌شوند.

علاقه مندان برای حضور در آن می‌توانند به خیابان نلسون ماندلا (آفریقا) منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، بوستان نوروز، میدان مشاهیر مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه