رفتن به بالا
  • شنبه - 11 فروردین 1403 - 16:52
  • کد خبر : ۲۲۱۹۶
  • چاپ خبر : آهنگ «غزه» به زودی منتشر می شود

آهنگ «غزه» به زودی منتشر می شود

آهنگ «غزه» یکی از تازه‌ترین محصولات موسیقایی مرتبط با مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی است که به خوانندگی سه هنرمند پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. «غزه» عنوان یک اثر سه زبانه موسیقی است که طی روزهای پیش رو و در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس با حمایت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی […]

آهنگ «غزه» یکی از تازه‌ترین محصولات موسیقایی مرتبط با مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی است که به خوانندگی سه هنرمند پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

«غزه» عنوان یک اثر سه زبانه موسیقی است که طی روزهای پیش رو و در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس با حمایت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منتشر می‌شود.

مرتضی حیدری آل‌کثیر شاعر بخش عربی، قاسم صرافان شاعر بخش فارسی، محمد عباسیان شاعر بخش انگلیسی، محمد قندولی از مجموعه «فرقه الرضوان» لبنان خواننده بخش عربی، محسن توسلی خواننده بخش فارسی، هادی چتیلا خواننده بخش انگلیسی این تک‌آهنگ هستند. ضمن اینکه امید رهبران آهنگساز و میکس و مسترینگ و پیام تونی ارکستر زهی دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.

محسن توسلی یکی از خوانندگان این اثر سه زبانه بیان کرد: آنچه انجام می‌گیرد ارادتی ناقابل به مردم مظلوم غزه و شهیدان کودک و نوجوانی است که طی هفته‌های گذشته مظلومانه به دست رژیم صهیونیستی به درجه رفیع شهادت رسیدند و امیدوارم مورد رضایت مردم قرار بگیرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه