رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 فروردین 1403 - 15:33
  • کد خبر : ۲۲۰۹۶
  • چاپ خبر : نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» اجرا می شود

نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» اجرا می شود

نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» به کارگردانی شکرخدا گودرزی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. شکرخدا گودرزی پس ازنمایش «فرزند یک خنیاگرم» و «راه مهر راز سپهر» و «سهروردی» قرارست نمایش «بیژن و منیژه» برگرفته از شاهنامه‌ی فردوسی را روی صحنه ببرد. نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» با حضور هنرمندان موسیقی و تئاتر پس […]

نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» به کارگردانی شکرخدا گودرزی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

شکرخدا گودرزی پس ازنمایش «فرزند یک خنیاگرم» و «راه مهر راز سپهر» و «سهروردی» قرارست نمایش «بیژن و منیژه» برگرفته از شاهنامه‌ی فردوسی را روی صحنه ببرد.

نمایش موزیکال «بیژن و منیژه» با حضور هنرمندان موسیقی و تئاتر پس از ۹ ماه تمرین آماده اجرا می‌شود. و داستان بیژن سردار جوان ایرانی است که به مقابله و جنگ با شورشیان و طغیانگران می‌رود ولی در این مسیر دلباخته منیژه می‌شود که دختری تورانی است.

شکرخدا گودرزی از جمله کارگردانان و نویسندگان حوزه تئاتر است که طی سال‌های گذشته آثار متعددی را با نگاهی ویژه به آثار فردوسی و شخصیت‌های فاخر ایران فرهنگی در تماشاخانه‌های مختلف روی صحنه برده و در جشنواره‌های مختلف نیز به‌عنوان شرکت‌کننده یا عضو هیئت داوران حضور داشته است.

نمایش «بیژن و منیژه» به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی از اوایل اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه