رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
  • کد خبر : ۲۱۹۷۵
  • چاپ خبر : جزئیات اولین اجراهای علیرضا قربانی در سال جدید

جزئیات اولین اجراهای علیرضا قربانی در سال جدید

بلیت‌فروشی کنسرت نوروزی علیرضا قربانی از امشب آغاز می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی کنسرت، نخستین کنسرت علیرضا قربانی در سال ۱۴۰۳ از ۳ تا ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ در دو سانس ۱۹ و ۲۲:۳۰ در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می‌شود. در این کنسرت‌ها به ترتیب ۱۳ قطعه عروج، پریشانی، پل، […]

بلیت‌فروشی کنسرت نوروزی علیرضا قربانی از امشب آغاز می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی کنسرت، نخستین کنسرت علیرضا قربانی در سال ۱۴۰۳ از ۳ تا ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ در دو سانس ۱۹ و ۲۲:۳۰ در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می‌شود.

در این کنسرت‌ها به ترتیب ۱۳ قطعه عروج، پریشانی، پل، زلف سیه، مرا ببخش، بی‌گناه، می‌دانی تو، شوشتری، در زلف تو آویزم، عاشقانه نیست، گفتگو، خیال خوش و روزگار غریب اجرا می‌شود. همزمان با این اجراها ویدیوی ویژه قطعه گفتگو نیز منتشر شده است.

مدیریت هنری این اجراها را حسام ناصری برعهده دارد.

بلیت‌فروشی اجراهای نوروزی علیرضا قربانی از ساعت ۱۹ امشب جمعه ۲۵ اسفندماه در سایت هنرتیکت و اپلیکیشن تو بانک در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

همچنین علیرضا قربانی تا ۲۹ اسفندماه سال‌جاری هر شب در دو سانس در سالن هتل اسپیناس پالاس تهران روی صحنه می‌رود.

این کنسرت با حمایت توبانک شعبه مجازی بانک گردشگری برگزار خواهد شد.
روابط عمومی این اجراها تاکید می‌کند کسانی که قصد خرید بلیت کنسرت اسفند ماه ۱۴۰۲ علیرضا قربانی را دارند، از هیچ طریق دیگری غیر از اپلیکیشن تو بانک و سایت هنرتیکت اقدام به تهیه بلیت نکنند زیرا امکان هرگونه کلاهبرداری وجود دارد و تیم برگزارکننده تعهدی در قبال بلیت‌های عرضه شده در مجاری دیگر را ندارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه