رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 اسفند 1402 - 13:27
  • کد خبر : ۲۱۸۷۸
  • چاپ خبر : بازگشت محمد علیزاده به تیتراژخوانی رمضان

بازگشت محمد علیزاده به تیتراژخوانی رمضان

محمد علیزاده خواننده پاپ كشور قطعه خود با نام «پناه» را به امام رضا (ع) تقدیم كرد كه قرار است در ماه رمضان از آنتن شبكه ۲ سیما پخش شود. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، محمد علیزاده که اجرای تیتراژ برنامه‌هایی مانند شهر باران و ماه عسل را در […]

محمد علیزاده خواننده پاپ كشور قطعه خود با نام «پناه» را به امام رضا (ع) تقدیم كرد كه قرار است در ماه رمضان از آنتن شبكه ۲ سیما پخش شود.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، محمد علیزاده که اجرای تیتراژ برنامه‌هایی مانند شهر باران و ماه عسل را در کارنامه هنری اش دارد، تازه ترین ترانه اش با عنوان «پناه» را به ساحت مقدس امام رضا (ع) تقدیم کرد. این قطعه که با آهنگسازی «سینا پارسیان» تهیه شده است، به‌ عنوان تیتراژ «پناه» ویژه برنامه افطار شبکه 2 سیما پخش می‌شود.

گفتنی‌ست برنامه «پناه» با اجرای مصطفی امامی هر غروب ماه مبارک رمضان حوالی ساعت 17:15 با موضوع «مهر امام رضا (ع) برای همه» از حرم مطهر ایشان به صورت زنده تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

این برنامه هر شب با حضور میهمانانی ویژه همراه با سوژه ای از جنس مهربانی و روایت‌هایی شنیدنی از بازخوانی قصه میهمانان آقا علی بن موسی الرضا (ع) همراه مخاطبان است. لوگوی این برنامه را نیز استاد «سید محمد حسینی موحد» کاتب ضریح‌های مطهر امام حسین (ع) و امام رضا (ع) طراحی کرده است.

«پناه» محصول گروه معارف شبکه دو سیما به تهیه کنندگی حسام جمارانی، کارگردانی محمد خندان و با مشارکت آستان قدس رضوی در سی قسمت 90 دقیقه ای از سه‌شنبه 22 اسفند ماه حوالی ساعت 17:15 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه