رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1402 - 15:27
  • کد خبر : ۲۱۸۷۵
  • چاپ خبر : آغاز پیش فروش آلبوم «نیما یوشیج» اثر جدید شهرام ناظری

آغاز پیش فروش آلبوم «نیما یوشیج» اثر جدید شهرام ناظری

قطعه «آی آدمها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای استاد شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی بر روی شعری از «نیما یوشیج» پدر شعر نوی فارسی با هدف معرفی این اثر به طرفداران موسیقی منتشر شد.  آلبوم موسیقی «نیما یوشیج» پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ منتشر می‌شود و امکان پیش خرید نسخه فیزیکی این اثر به […]

قطعه «آی آدمها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای استاد شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی بر روی شعری از «نیما یوشیج» پدر شعر نوی فارسی با هدف معرفی این اثر به طرفداران موسیقی منتشر شد.
 آلبوم موسیقی «نیما یوشیج» پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ منتشر می‌شود و امکان پیش خرید نسخه فیزیکی این اثر به تعداد محدود و در بسته‌بندی نفیس به همراه امضای استاد شهرام ناظری به نام خریدار و نیز ارائه نسخه الکترونیکی مهیا شده است.
علاقمندان با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۰۷۵۱۰۸۰ می‌توانند از شرایط پیش خرید آلبوم موسیقی «نیما یوشیج» مطلع شوند و یا برای ثبت درخواست خود با شماره تلفن‌های ۰۲۱۷۶۲۴۶۲۳۳ و ۰۹۰۱۳۸۷۹۷۳۵ بخش انتشار این اثر موسیقایی در تماس باشند.
قطعات این آلبوم عبارتند از: «آی آدمها»، «برف»، «خانه‌ام ابریست» و «قایق» به آهنگسازی و تنظیم ارشک رفیعی و آهنگ‌های «هست شب»، «داروگ، «مهتاب» و «ری را» به آهنگسازی شهرام ناظری و تنظیم این قطعات نیز بر عهده ارشک رفیعی بوده است.
تعدادی از نوازندگانی که در آلبوم «نیما یوشیج» به هنرنمایی پرداخته‌اند، عبارتند از: نی: سعید همتیان، ویولن: امین عطایی، محمود عربانی، نوید شعبان‌نژاد، آناهیتا اتحاد، ویولا: داریوش حجازی، الهام عادلی، ویلنسل: کوروش کشاورز، غزاله شیرازی، کیوان حبیب زاده، فلوت: پرتو فتاحی، کمانچه: حمیدرضا آفریده، سازهای کوبه‌ای: فرزاد جعفری و … .
منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه