رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 اسفند 1402 - 15:11
  • کد خبر : ۲۱۸۶۲
  • چاپ خبر : قطعه آی آدمها از شهرام ناظری منتشر شد

قطعه آی آدمها از شهرام ناظری منتشر شد

قطعه «آی آدمها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی بر روی شعری از «نیما یوشیج» پدر شعر نوی فارسی با هدف معرفی این اثر به طرفداران موسیقی منتشر شد. قطعه «آی آدم‌ها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی روی شعری از «نیما یوشیج» […]

قطعه «آی آدمها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی بر روی شعری از «نیما یوشیج» پدر شعر نوی فارسی با هدف معرفی این اثر به طرفداران موسیقی منتشر شد.

قطعه «آی آدم‌ها» از آلبوم «نیما یوشیج» با صدای شهرام ناظری و موسیقی ارشک رفیعی روی شعری از «نیما یوشیج» پدر شعر نوی فارسی با هدف معرفی این اثر به طرفداران موسیقی منتشر شد.

آلبوم موسیقی «نیما یوشیج» پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ منتشر می‌شود و امکان پیش خرید نسخه فیزیکی این اثر به تعداد محدود و در بسته‌بندی نفیس به همراه امضای شهرام ناظری به نام خریدار و نیز ارائه نسخه الکترونیکی مهیا شده است.

علاقمندان با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۰۷۵۱۰۸۰ می‌توانند از شرایط پیش خرید آلبوم موسیقی «نیما یوشیج» مطلع شوند و یا برای ثبت درخواست خود با شماره تلفن‌های ۰۲۱۷۶۲۴۶۲۳۳ و ۰۹۰۱۳۸۷۹۷۳۵ بخش انتشار این اثر موسیقایی در تماس باشند.

قطعات این آلبوم عبارتند از: «آی آدمها»، «برف»، «خانه‌ام ابری ست» و «قایق» به آهنگسازی و تنظیم ارشک رفیعی و آهنگ‌های «هست شب»، «داروگ، «مهتاب» و «ری را» به آهنگسازی شهرام ناظری و تنظیم این قطعات نیز برعهده ارشک رفیعی بوده است.

تعدادی از نوازندگانی که در آلبوم «نیما یوشیج» به هنرنمایی پرداخته‌اند، عبارتند از: نی: سعید همتیان، ویولن: امین عطایی، محمود عربانی، نوید شعبان‌نژاد، آناهیتا اتحاد، ویولا: داریوش حجازی، الهام عادلی، ویلنسل: کوروش کشاورز، غزاله شیرازی، کیوان حبیب زاده، فلوت: پرتو فتاحی، کمانچه: حمیدرضا آفریده، سازهای کوبه‌ای: فرزاد جعفری و …

منیع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه