رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 اسفند 1402 - 17:34
  • کد خبر : ۲۱۶۰۷
  • چاپ خبر : عاشقانه‌های حسام آرین شنیدنی شد

عاشقانه‌های حسام آرین شنیدنی شد

تازه ترین کنسرت حسام آرین خواننده موسیقی پاپ کشورمان در قالب اجرایی با مضامین عاشقانه در تالار اندیشه حوزه هنری پیش روی مخاطبان قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین کنسرت حسام آرین خواننده جوان موسیقی تلفیقی و نخستین کنسرت عاشقانه اش در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور جمع کثیر مخاطبانش برگزار شد. «مهجور»، «برباد […]

تازه ترین کنسرت حسام آرین خواننده موسیقی پاپ کشورمان در قالب اجرایی با مضامین عاشقانه در تالار اندیشه حوزه هنری پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین کنسرت حسام آرین خواننده جوان موسیقی تلفیقی و نخستین کنسرت عاشقانه اش در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور جمع کثیر مخاطبانش برگزار شد.

«مهجور»، «برباد رفته» آثاری بودند که در بخش ابتدایی کنسرت پیش روی علاقه‌مندان قرار گرفت، این در حالی است که حسام آرین برای اجرای قطعه سوم به عنوان نوازنده پشت پیانو نشست و شروع به نواختن و خواندن قطعه «دل دیوانه» کرد.

سپس قطعه بی‌کلامی نیز توسط فاطمه بهرامی با ساز قانون به زیبایی نواخته شد و مورد تشویق مخاطبان قرار گرفت.

«نقاب»، «تو را صدا کردم»، «دریای عشق» هم قطعات دیگراین کنسرت بودند. ضمن اینکه در ادامه اجرای سه نوازی بی کلام با گیتار بیس و پیانو توسط امین جوان و حسین آویژگان و کیان هدایتی انجام شد.

بخش بعدی کنسرت حسام آرین با قطعات «نا گفته»،«یار جانی» همراه بود و سپس اجرای با هم خوانی مخاطبان و قطعه نوستالژیک عاشقانه «منتظرت بودم» که با پیانو زدن ارین و تکرار این قطعه توسط مردم حال و هوای زیبایی به کنسرت داد.

دو قطعه اخر اجراهای ارین نیز «معشوقه پنهانی» و «میهن» بودند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه