رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 26 بهمن 1402 - 12:05
  • کد خبر : ۲۱۴۵۴
  • چاپ خبر : طنین موسیقی کلاسیک در سالن سوره با هنرستانی ها

طنین موسیقی کلاسیک در سالن سوره با هنرستانی ها

دانش‌آموزان هنرستان موسیقی اصفهان شامگاه ۲۵ آبان‌ماه با اجرای چند قطعه کلاسیک از موتزارت، ویوالدی و همچنین تریو جاز امیر تنهایی و گروهش، شبی با حس و حالی متفاوت را برای دوستداران موسیقی رقم زد. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، سالن سوره حوزه هنری در شب سوم سی […]

دانش‌آموزان هنرستان موسیقی اصفهان شامگاه ۲۵ آبان‌ماه با اجرای چند قطعه کلاسیک از موتزارت، ویوالدی و همچنین تریو جاز امیر تنهایی و گروهش، شبی با حس و حالی متفاوت را برای دوستداران موسیقی رقم زد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، سالن سوره حوزه هنری در شب سوم سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سانس نخست دانش‌آموزان هنرستان موسیقی اصفهان با رهبری مسیح مردی‌ها، قطعاتی از ویوالدی و موتزارت را اجرا کردند.

این گروه متشکل از آنیسا بازگیر، بهار بصیرت، زهرا شیخ‌ الاسلامی، ملیکا فروغی، سیده نیایش سجادیه، یگانه علینقی‌ زاده، آیسان فتحی، مژده مالکی (نوازنده ویلن)، مهسا بیات، بهار پنجه‌پور (نوازنده فلوت)، پرگل اطیابی، بهار سلیمانی، نرگس آقابابایی، پارمیس کاووسی (نوازنده پیانو)، سیده ستایش سجادیه (نوازنده کنترباس)، فرگل میرعلایی، آرمیتا طباییان (نوازنده ویلنسل) و نوشین کاظم‌زادگان (نوازنده کلارینت)، اجرای خود را با «کنسرتو فلوت تلمان» آغاز کردند.

در ادامه دانش‌آموزان هنرستان موسیقی اصفهان با اجرای «کنسرتو فلوت ویوالدی شماره ۳» و سمفونی «شماره ۱ موتزارت» (موومان ۱ و ۲) اجرای خود را به اتمام رساندند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه