رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
  • کد خبر : ۲۱۴۲۴
  • چاپ خبر : بازگشت «دارکوب»ها به صحنه

بازگشت «دارکوب»ها به صحنه

کنسرت گروه تلفیقی «دارکوب» به سرپرستی همایون نصیری و خوانندگی امیر سامان شیخ، پس از چند سال دوری از صحنه؛ اوایل اسفندماه امسال برگزار می‌شود. به گزارش خبرآوا، این گروه موسیقی که به تازگی جدیدترین اثر تصویری خود را با نام «تندیسی از سراب» منتشر کرده؛ قرار است در تاریخ ۵ اسفند ماه سال جاری […]

کنسرت گروه تلفیقی «دارکوب» به سرپرستی همایون نصیری و خوانندگی امیر سامان شیخ، پس از چند سال دوری از صحنه؛ اوایل اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآوا، این گروه موسیقی که به تازگی جدیدترین اثر تصویری خود را با نام «تندیسی از سراب» منتشر کرده؛ قرار است در تاریخ ۵ اسفند ماه سال جاری طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه برود.

دارکوب در این کنسرت به اجرای منتخبی از قطعات سه آلبوم منتشر شده گروه می‌پردازد. امیر سامان شیخ به عنوان خواننده جدید دارکوب با اثر تصویری «تندیسی از سراب» معرفی شده و قرار است برای نخستین بار در کنار این گروه موسیقی بر روی صحنه به اجرا بپردازد.

مجید برومند، آرین ملکیان، ساسان هاشمی، اشکان موسوی، امیرمهدی مقدم، حمید اکبری و سیاوش خادم اعضای گروه دارکوب به سرپرستی همایون نصیری و خوانندگی امیر سامان شیخ را در این کنسرت تشکیل می‌دهند.

گفتنی است، آخرین اجرای گروه دارکوب به پیش از فراگیری بیماری کرونا و در تالار وحدت باز می‌گردد.

کنسرت گروه دارکوب به تهیه‌کنندگی میثم خلفی و به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای پارسیا» برگزار می‌شود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سامانه بلیت فروشی ملوتیک مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه