رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
  • کد خبر : ۲۱۳۳۴
  • چاپ خبر : گلچین آثار فریدون بیگدلی در برنامه «کوک آوا»

گلچین آثار فریدون بیگدلی در برنامه «کوک آوا»

رادیو صبا برنامه موسیقی محور «کوک آوا» را با گلچینی از آثار فریدون بیگدلی تقدیم مخاطبان می کند. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «کوک آوا» یکی از برنامه‌های موسیقی محور این شبکه رادیویی است، که با ترکیب متن، ترانه و موسیقی بسته شنیداری جالبی را هر شب تقدیم […]

رادیو صبا برنامه موسیقی محور «کوک آوا» را با گلچینی از آثار فریدون بیگدلی تقدیم مخاطبان می کند.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «کوک آوا» یکی از برنامه‌های موسیقی محور این شبکه رادیویی است، که با ترکیب متن، ترانه و موسیقی بسته شنیداری جالبی را هر شب تقدیم شنوندگان می‌کند.

این برنامه در هر قسمت با انتخاب یک وجه مشترک، ترانه و موسیقی را به هم کوک می زند، «کوک آوا» پنجشنبه ۱۹ بهمن با گلچنی از آثار فریدون بیگدلی تقدیم مخاطبان می‌شود.

فریدون بیگدلی فعالیت هنری خود را از زمان کودکی آغاز کرده است و با گذشت زمان به یک خواننده پخته و حرفه ای در زمینه پاپ تبدیل شده است.

فریدون بیگدلی، خواننده تیتراژ سینما و تلویزیون می‌باشد. تیتراژ سریال های تلویزیونی محبوبی چون ماه و پلنگ ، ستایش ۲ و برنامه تلویزیونی سلام دنیا با صدای این خواننده مزین شده اند.

فریدون بیگدلی علاوه بر خوانندگی در زمینه آهنگ سازی نیز فعالیت می‌کند. وی برخی از کار های خود را آهنگ سازی کرده است اما علاوه بر آن‌ها آلبوم های خواننده‌های دیگر ی چون : مجید رضا زاده، احمد حسنی، مجید رفیعی، بهمن معروفی و… را نیز آهنگ سازی کرده است.

این برنامه موسیقی محور شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت۲۰:۳۰ به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی تقدیم مخاطبان رادیو صبا می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه