رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
  • کد خبر : ۲۱۲۷۴
  • چاپ خبر : تهران در انتظار موسیقی فجر و کوچ کنسرت ها به شهرستان ها

تهران در انتظار موسیقی فجر و کوچ کنسرت ها به شهرستان ها

طی روزهای آتی که سالن‌های کنسرت پایتخت در حال آمادگی برای میزبانی از جشنواره موسیقی فجر هستند،‌ بخش عمده اجراهای صحنه‌ای در شهرستان‌ها برگزار خواهند شد. هفته گذشته بنابر آنچه سایت‌های بلیت‌ فروشی کنسرت اعلام کرده بودند، قرار بود تعداد محدودی کنسرت در ۶ سالن تهران برگزار شود. اما اکنون به نظر می‌رسد تورهای ایرانگردی […]

طی روزهای آتی که سالن‌های کنسرت پایتخت در حال آمادگی برای میزبانی از جشنواره موسیقی فجر هستند،‌ بخش عمده اجراهای صحنه‌ای در شهرستان‌ها برگزار خواهند شد.

هفته گذشته بنابر آنچه سایت‌های بلیت‌ فروشی کنسرت اعلام کرده بودند، قرار بود تعداد محدودی کنسرت در ۶ سالن تهران برگزار شود. اما اکنون به نظر می‌رسد تورهای ایرانگردی هنرمندان موسیقی ادامه‌ دار شده و گروه‌های بیشتری برنامه‌های خود را به خارج از پایتخت برده‌اند. تا حدی که در شب‌های آینده تنها سه اجرای صحنه‌ای در تهران برگزار می‌شود. این امر در حالی است که در سایر شهرهای کشور ۵۵ کنسرت روی صحنه خواهد رفت.

یکی از دلایل این کوچ کنسرت‌ها به شهرستان‌ها، برگزاری جشنواره موسیقی فجر است که طی روزهای آتی بخش اصلی آن در پایتخت برگزار می‌شود و همین امر خود موجب می‌شود که چراغ اجراهای صحنه‌ای به نوعی دیگر در تهران روشن بماند.

البته در جریان برگزاری جشنواره موسیقی فجر عمده سالن‌ها در اختیار این رویداد خواهند بود و به هر حال سایر کنسرت‌ها که خارج از جشنواره برگزار می‌شوند، انتخاب خاصی برای میزبانی مخاطبان خود در تهران نخواهند داشت. به همین جهت فرصت پیش آمده را مغتنم شمرده و در این مدت برای دیدار با طرفداران خود به شهرستان‌ها می‌روند.

در زمان برگزاری جشنواره موسیقی فجر، بخشی مجزا مختص به اجراهای پاپ وجود خواهد داشت که علاقه‌ مندان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کمتر به تماشای این کنسرت‌ها بنشینند.

به هر حال در روزهای آینده قرار است، گروه «آوای موج» ۳۰ بهمن ساعت ۲۱، عماد طالب‌زاده یکشنبه ۲۹ بهمن در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰، کنسرت «ساز و سرود» با همراهی پوریا اخواص، رضا علی‌ آبادی (تنبور) و میلاد عباسی (سازهای کوبه‌ای) ۳۰ بهمن ماه در تالار رودکی ساعت ۲۰ برگزار شود.

کنسرت

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه