رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 بهمن 1402 - 13:01
  • کد خبر : ۲۱۰۹۱
  • چاپ خبر : درخواست بیش از ۹۰ رسانه برای پوشش جشنواره موسیقی فجر

درخواست بیش از ۹۰ رسانه برای پوشش جشنواره موسیقی فجر

با پایان فراخوان دعوت از رسانه‌ها برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، ۹۷ رسانه برای حضور و پوشش این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، در مجموع ۹۷ رسانه داخلی و خارجی براساس فراخوان دعوت از رسانه‌ها […]

با پایان فراخوان دعوت از رسانه‌ها برای حضور در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، ۹۷ رسانه برای حضور و پوشش این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، در مجموع ۹۷ رسانه داخلی و خارجی براساس فراخوان دعوت از رسانه‌ها برای حضور و پوشش رسانه‌ای این دوره از جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

از این تعداد، ۱۵ خبرگزاری، ۱۸ روزنامه، ۳۹ پایگاه خبری و تحلیلی، ۱۱ شبکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و ۱۴ شبکه خارجی درخواست حضور داده‌اند. فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بوده و ستاد جشنواره پس از بررسی درخواست‌ها، اصحاب محترم رسانه را برای حضور در جشنواره پذیرش خواهد کرد.

سی‌ و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه