رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴
  • کد خبر : ۲۰۸۹۶
  • چاپ خبر : بهزاد عبدی موسیقی متن «معجزه پروین» را می‌ سازد

بهزاد عبدی موسیقی متن «معجزه پروین» را می‌ سازد

بهزاد عبدی برنده دو سیمرغ بلورین و یک دیپلم افتخار از ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر، موسیقی متن فیلم سینمایی «معجزه پروین» را می‌سازد. به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی و بر اساس اعلام گروه سازنده فیلم سینمایی «معجزه پروین»، بهزاد عبدی به عنوان آهنگساز این اثر سینمایی معرفی شد. این هنرمند پیش […]

بهزاد عبدی برنده دو سیمرغ بلورین و یک دیپلم افتخار از ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر، موسیقی متن فیلم سینمایی «معجزه پروین» را می‌سازد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی و بر اساس اعلام گروه سازنده فیلم سینمایی «معجزه پروین»، بهزاد عبدی به عنوان آهنگساز این اثر سینمایی معرفی شد.

این هنرمند پیش از این، سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را برای دو فیلم «آل» و «مزار شریف» در دوره‌های بیست و هشتم و سی و سوم و دیپلم افتخار بهترین موسیقی متن را برای فیلم «علفزار» در چهلمین جشنواره فیلم فجر کسب کرده است.

«معجزه پروین»، داستان زندگی پروین اعتصامی بانوی شاعر ایرانی به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شریفی‌نیا است که امسال در بخش سودای سیمرغ چهل و دومین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

در این فیلم سینمایی علاوه بر مارال بنی‌آدم در نقش پروین اعتصامی، هنرمندانی همچون آزیتا حاجیان، محمدرضا شریفی‌نیا، حسین پاکدل، محمدعلی نجفی، امیرحسین صدیق، رامین ناصر نصیر، رضا فیاضی، بیژن بنفشه‌ خواه، یوسف صیادی، حسام نواب‌ صفوی، ملیکا شریفی‌نیا، محمد شعبان‌ پور، الهه جعفری، محمدرضا شهبانی‌ نوری، مریم ورزی، محمد ساربان، مجید جعفری، شهرداد بانکی، عباس علی محمدی و امیر رضا انوریان حضور دارند.

فیلم سینمایی «معجزه پروین» محصول مشترک بنیاد سینمایی فارابی و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری است.

سایر اخبار از همکاران و عوامل این فیلم سینمایی در خبرهای تکمیلی اطلاع‌ رسانی می‌شود.

منبع: قدس

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه