رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
  • کد خبر : ۲۰۷۵۲
  • چاپ خبر : حسین حقیقی «ضد» را خواند

حسین حقیقی «ضد» را خواند

قطعه «ضد» با ادامه اکران فیلم سینمایی «ضد» با صدای حسین حقیقی به زودی منتشر می‌شود، همچنین فیلم سینمایی ستاره اسکندری در ایوان ربط اکران شد. به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با ادامه اکران فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، حسین حقیقی قطعه «ضد» را که روایتی از خلوص […]

قطعه «ضد» با ادامه اکران فیلم سینمایی «ضد» با صدای حسین حقیقی به زودی منتشر می‌شود، همچنین فیلم سینمایی ستاره اسکندری در ایوان ربط اکران شد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با ادامه اکران فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، حسین حقیقی قطعه «ضد» را که روایتی از خلوص عشق تا جنون سیاست است، برای این اثر خواند.

این قطعه با شعری از امید روزبه تنظیم شده است و به زودی با انتشار در سایت‌های رسمی موسیقی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

فیلم سینمایی «ضد» محصول سازمان سینمایی سوره، به نویسندگی حسین تراب‌نژاد از ۱۵ آذرماه در سینماهای سراسر کشور اکران شده و در خلاصه داستان فیلم آمده است: «هر کسی می‌تواند «ضد» باشد. این «ضد» می‌تواند حذف یک نفر یا یک ملت باشد…».

مهدی نصرتی، لیلا زارع، لیندا کیانی، نادر سلیمانی، مجید پتکی، روزبه رئوفی، عماد درویشی، مهشید جوادی، شیرین آقاکاشی و امین خانی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه