رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
  • کد خبر : ۲۰۷۵۳
  • چاپ خبر : بزرگداشت مرحوم افشین یداللهی برگزار می شود

بزرگداشت مرحوم افشین یداللهی برگزار می شود

مراسم رونمایی از پوستر آیین نکوداشت افشین یداللهی شاعر، ترانه‌سرا و روان‌پزشک در مرکز فرهنگی مرحوم کاظمی آشتیانی جهاد دانشگاهی تهران برگزار شد. هم‌زمان با زادروز زنده‌یاد افشین یداللهی، ترانه‌سرا و روان‌پزشک، پوستر بزرگداشت وی با نام «من عاشق ایرانم» با حضور برخی هنرمندان و اعضای خانواده وی در مرکز فرهنگی کاظمی آشتیانی جهاد دانشگاهی […]

مراسم رونمایی از پوستر آیین نکوداشت افشین یداللهی شاعر، ترانه‌سرا و روان‌پزشک در مرکز فرهنگی مرحوم کاظمی آشتیانی جهاد دانشگاهی تهران برگزار شد.

هم‌زمان با زادروز زنده‌یاد افشین یداللهی، ترانه‌سرا و روان‌پزشک، پوستر بزرگداشت وی با نام «من عاشق ایرانم» با حضور برخی هنرمندان و اعضای خانواده وی در مرکز فرهنگی کاظمی آشتیانی جهاد دانشگاهی تهران رونمایی شد.

سیدعباس دعایی، مدیر همایش‌ها و موسسه «آینه‌داران دوران»، از برنامه‌های خود در همکاری با مرکز موسیقی «چکامه» برای ساخت نماهنگ رونمایی از آخرین اثر افشین یداللهی با نام «من عاشق ایرانم» سخن گفت.

وی درباره همکاری با این مرکز موسیقی برای ساخت نماهنگ «من عاشق ایرانم» درباره استفاده از تصاویر «ایران از بالا» هم توضیحاتی ارایه کرد تا از تصاویر این مجموعه ارزشمند در نماهنگ مورد نظر بهره گرفته شود.

امیرپوریا محمودی، هم از همراهی مراکز مرتبط با این برنامه هم‌زمان با هفتمین سالگرد زنده‌یاد افشین یداللهی (۲۶ اسفندماه سال جاری)، خبر داد و در ادامه برنامه‌های مورد نظر را طرح کرد.

برادرِ زنده‌یاد یداللهی به نمایندگی از خانواده این شاعر فقید، از همراهی‌ و همکاری موسسه «آینه‌داران دوران» و بنیاد رودکی برای بهتر برگزارشدن برنامه قدردانی کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه