رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
  • کد خبر : ۲۰۳۳۳
  • چاپ خبر : هنرستان‌های موسیقی در استان‌ها تجهیز می‌شوند

هنرستان‌های موسیقی در استان‌ها تجهیز می‌شوند

امیرحسین سمیعی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از سیاست های پیش روی این مجموعه را تشریح کرد. امیرحسین سمیعی مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به تازگی عهده دار این سمت شده است عصر روز شنبه نهم دی […]

امیرحسین سمیعی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از سیاست های پیش روی این مجموعه را تشریح کرد.

امیرحسین سمیعی مدیر جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به تازگی عهده دار این سمت شده است عصر روز شنبه نهم دی ماه در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، برخی از سیاست‌های دفتر موسیقی در روزهای پیش را برای حاضران همایش تشریح کرد.

وی در سخنانی کوتاه گفت: من هنوز گرم ماجرا نشدم اما می‌دانم موسیقی فصل مشترک بین تمام استان هاست بنابراین امیدوارم تمام اینها در بهترین مسیر خود قرار گیرد.

مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود تصریح کرد: امروز که در خدمت آقای سالاری بودیم نظر به بازدیدی که در استان فارس داشتند، نتیجه این شد که ضمن بررسی موارد موجود بتوانیم در حوزه تجهیز هنرستان‌های موسیقی استان‌ها تلاش بیشتری داشته باشیم.

سمیعی با اشاره به برگزاری جشنواره موسیقی فجر بیان کرد: تلاش می‌کنیم ارتباطی که اینجا به واسطه برگزاری همایش مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها شکل گرفته، بتواند در برگزاری هر چه بهتر جشنواره موسیقی فجر به ما کمک کند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه