رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
  • کد خبر : ۲۰۳۳۴
  • چاپ خبر : آلبوم صوتی «تولدت مبارک» منتشر شد

آلبوم صوتی «تولدت مبارک» منتشر شد

آلبوم صوتی «تولدت مبارک» با تنظیم نیما تفرشی، مهدی زارع و امیرحسین اکبرشاهی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روانه بازار موسیقی شد. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «تولدت مبارک» عنوان تازه ترین محصول منتشر شده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با […]

آلبوم صوتی «تولدت مبارک» با تنظیم نیما تفرشی، مهدی زارع و امیرحسین اکبرشاهی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روانه بازار موسیقی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «تولدت مبارک» عنوان تازه ترین محصول منتشر شده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با تنظیم نیما تفرشی، مهدی زارعی و امیرحسین اکبرشاهی پیش روی مخاطبان قرار گرفت. این در حالی است که افسانه شعبان‌نژاد، مهری ماهوتی، مریم هاشم‌پور، اکرم کشایی و رودابه حمزه‌ای، ترانه‌سرایان این آلبوم موسیقی هستند.

این آلبوم که از تولیدات واحد موسیقی اداره‌کل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است برای گروه سنی کودک و نوجوان مناسب است.

آلبوم «تولدت مبارک» شامل ۱۰ قطعه با نام‌های «تزیین خانه»، «آماده شدن»، «خوشامدگویی»، «پذیرایی»، «سرگرمی‌های جشن»، «تولد و آرزو»، «بریدن کیک»، «هدیه»، «تشکر» و «خداحافظی» است.

بر همین اساس، غزاله داودی‌فر، نیما تفرشی و خوانندگان کودک متشکل (هلیا رضایی، نژلا اسدالهی، النا آقاخانی و پارسا محمدی) صداپیشگی و خوانندگی آلبوم «تولدت مبارک» را برعهده دارند.

مدیر تولید و مجری طرح این اثر امیرحسین رحمانی است و فهیمه محجوب طراحی گرافیک و طراحی جلد آلبوم «تولدت مبارک» را بر عهده دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی این آلبوم صوتی را با قیمت ۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان از پایگاه فروش محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خریداری کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه