رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 6 دی 1402 - 09:53
  • کد خبر : ۲۰۲۵۷
  • چاپ خبر : اعطای جایزه بین‌المللی دیگر به «رقص طبیعت» پژمان بلورچی

اعطای جایزه بین‌المللی دیگر به «رقص طبیعت» پژمان بلورچی

پژمان بلورچی جایزه اول مسابقه موسیقی کانادا Music In Motion Canada را دریافت کرد. این مسابقه که یکی از مسابقات مطرح موسیقی کانادا است،‌ هر ساله با حضور موزیسین‌هایی از سراسر دنیا برگزار می‌شود که امسال پژمان بلورچی به عنوان یک آهنگساز ایرانی موفق به دریافت جایزه نخست این مسابقه برای قطعه «رقص طبیعت» شده […]

پژمان بلورچی جایزه اول مسابقه موسیقی کانادا Music In Motion Canada را دریافت کرد.

این مسابقه که یکی از مسابقات مطرح موسیقی کانادا است،‌ هر ساله با حضور موزیسین‌هایی از سراسر دنیا برگزار می‌شود که امسال پژمان بلورچی به عنوان یک آهنگساز ایرانی موفق به دریافت جایزه نخست این مسابقه برای قطعه «رقص طبیعت» شده است.

این قطعه که طی ماه‌های گذشته جوایز بین‌المللی دیگری هم دریافت کرده است، در این جایزه نظرات هیئت داوران و اهالی موسیقی را به خود جلب کرده است. به طوری که کریس بیرکت (تهیه‌ کننده موسیقی) درباره این اثر گفته است: «این قطعه‌سازی اصل، منحصر به فرد و خلاقانه است که ملودی‌های سنتور به زیبایی در آن اجرا شده است. به طور کلی چیدمان اثر بسیار خوب بود. البته در پایان کار ملودی‌های تکراری شنیدم اما از دف و پرکاشن به خوبی استفاده شده بود که پیشنهاد می‌کنم از ساز داربوکا یا مشابه آن نیز در اثرتان استفاده کنید.»

وی همچنین گفته است: «رقص طبیعت اثری است که می‌توان در موسیقی فیلم از آن استفاده کرد.»

اریک آلپر (روزنامه‌نگار) نیز درباره این اثر گفته است: «عکس‌ کاملا باکیفیت روی جلد اثر نشان‌دهنده تعهد به بخش بصری با کیفیت بالا به طرفداران و متخصصان صنعت موسیقی است که نوازنده تصویر خود را در این طرح جدی گرفته و همین مسئله به اعتبار اثرش افزوده است.»

«رقص طبیعت» اثر موسیقایی از پژمان بلورچی (نوازنده سنتور، آهنگساز و ناشر موسیقی) است که در همکاری با بهروز شیری نوازنده رباب، کوروش کشاورز نوازنده ویلن سل و آریان رضایی نوازنده دف شکل گرفته است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

رقص طبیعت پژمان بلورچی طلای جهانی گرفت

پژمان بلورچی جایزه بین‌المللی آکادمیا را دریافت کرد

پژمان بلورچی مدال برنز «گلوبال موزیک اواردز» را گرفت

نوازنده ایرانی برنده جایزه موسیقی آکادمیا شد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه